Zamknij

Echo Dnia

Szydłowiec. Za nami niedzielna impreza Pomidzi Hit Festiwal 2020! Na scenie zagrali Ronnie Ferrari, Danzel czy Miły Pan. Zobacz zdjęcia!

W niedzielę w Szydłowcu królowała muzyka disco polo oraz dance. Wszystko za sprawą dziewiątej edycji imprezy Pomidzi Hit Festiwal, której organizatorem

Łukasz Kościelniak

Poprzednie Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [4/39] Poprzednie Następne

Szydłowiec. Za nami niedzielna impreza Pomidzi Hit Festiwal 2020! Na scenie zagrali Ronnie Ferrari, Danzel czy Miły Pan. Zobacz zdjęcia!

W niedzielę w Szydłowcu królowała muzyka disco polo oraz dance. Wszystko za sprawą dziewiątej edycji imprezy Pomidzi Hit Festiwal, której organizatorem był Rafał Czubak.

Na szydłowieckiej scenie wystąpiło w sumie kilkudziesięciu polskich i zagranicznych artystów. Największe zainteresowanie miejscowej publiczności wzbudziły występ gwiazdy wieczoru, Miłego Pana. Młody artysta wykonał takie utwory jak "Melanż", "Królowa" czy "Małolatki".

Widzowie świetnie bawili się też przy koncercie Ronniego Ferrariego. Zwłaszcza przy jego sztandarowym utworze, czyli "Ona by tak chciała".

- Szydłowiecka publiczność była niesamowita. Świetnie się bawiłem na scenie, wykonałem więcej utworów niż planowałem. Cieszę się, że możemy wreszcie spotykać się w plenerze, wszyscy za tym tęskniliśmy - powiedział Ronnie Ferrrari.

Zagraniczną gwiazdą był natomiast Danzel. Na scenie wystąpili też Alberto Amati, Kolibeer, Miara, Love Dance, Boma, Randevu, Players czy Romano Dzi.

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy