Tancerki Domu Kultury w Zwoleniu z kolejnymi sukcesami. Tym razem podopieczne Anety Adamiec zdobyły dziewięć medali

Patryk Samborski
Martyna Kaca i Aleksandra Żak zajęły pierwsze miejsce IV Ogólnopolskim Turnieju Tańca Nowoczesnego "Gold Contest" online w Gliwicach.
Kolejne sukcesy tancerek z Domu Kultury w Zwoleniu! Tym razem w dwóch ogólnopolskich konkursach tańca. Podopieczne Anety Adamiec zdobyły dziewięć medali.

Młode tancerki reprezentujące Dom Kultury w Zwoleniu nie zwalniają i wciąż zdobywają kolejne medale i wyróżnienia. Tym razem wzięły udział w dwóch konkursach tańca: IV Ogólnopolskim Turnieju Tańca Nowoczesnego "Gold Contest" online w Gliwicach, a także w Ogólnopolskim Konkursie Tańca "Białobrzeski Winter E-DANCE 2021".

W tym pierwszym udało się zdobyć dwa medale. Pierwsze miejsce zajęły Martyna Kaca i Aleksandra Żak, zaś na drugim miejscu uplasowały się Lena Galbarczyk i Julia Winiarska. Tuż za podium, na czwartym miejscu, znalazły się natomiast Paulina Spytek i Lena Śmietanka.

W przypadku białobrzeskiego konkursu, młode tancerki Domu Kultury wystartowały z sukcesami w kilku kategoriach tanecznych i wiekowych. W kategorii "Duety Inne Formy do lat 10" drugie miejsce zajęły Lena Galbarczyk i Julia Winiarska. Wśród uczestników w wieku 11-12 lat na drugim stopniu podium stanęły Martyna Kaca i Aleksandra Żak. Również drugie miejsce zajęły Julia Baran i Wiktoria Szczepanik - tym razem wśród uczestników powyżej 15 roku życia.

W kategorii "Solo Inne Formy w wieku 9-10 lat" na trzecim stopniu podium stanęły Lena Galbarczyk ex aequo z Leną Łomińską. Na piątym miejscu uplasowała się zaś Liliana Rurarz. Wśród tancerek w wieku 11-12 lat drugie miejsce przypadło Julii Winiarskiej, zaś trzecie Martynie Kacy ex aequo z Aleksandrą Żak. W tej samej kategorii, ale w przedziale wiekowym 13-14 lat tuż za podium, na czwartym miejscu, uplasowała się Wiktoria Grudzińska. Ostatni medal przypadł Patrycji Rybak, która zajęła trzecie miejsce wśród tancerek powyżej 15 roku życia.

Solistki i duety przygotowała Aneta Adamiec, instruktorka tańca Domu Kultury w Zwoleniu.