Tauron Liga. Joker Świecie przegrał 1:3 z E.Leclerc Moya Radomka Radom (ZDJĘCIA Z MECZU)

Włodzimierz Łyżwa
W meczu 18 kolejki Tauron Ligi siatkarek, Joker Świecie przegrał we własnej hali 1:3 z E.Leclerc Moya Radomka Radom. Najlepszą zawodniczką meczu została wybrana Agata Witkowska, libero radomskiego zespołu.Joker Świecie – E.Leclerc Moya Radomka Radom 1:3 (12:25, 16:25, 25:22, 17:25 )Joker: Kukulska (3), Brzoska (10), Sikorska (3), Wenerska (4), Skrzypkowska (1), Jurczyk (3), Nowak (libero) oraz Marcyniuk (3), Kowalska (8), Urban (10), Nowacka (libero), Muszyńska, Urbanowicz.E.Leclerc Moya Radomka: Skorupa (1), Samara (9), Honorio (26), Bałucka (6), Johnson (26), Łukasik (11), Skorupa (1), Witkowska (libero) oraz Twardowska, ZaborowskaMVP meczu: Agata Witkowska (E.Leclerc Moya Radomka)Pierwsze dwa sety to koncertowa gra podopiecznych trenera Riccardo Marchesiego, siatkarek E.Leclerc Moya Radomka i wysokie wygrane do 12 i 16. Gdy wydawało się, że trzecia partia będzie ostatnią w tym meczu, nieoczekiwanie miejscowe siatkarki wygrały seta. Czwarty set to ponownie dominacja radomianek i cały mecz wygrany za trzy punkty. Moya Radomka nadal zajmuje drugie miejsce w ligowej tabeli. Do zakończenia zasadniczej rundy, podopiecznym trenera Riccardo Marchesiego, zostały cztery mecze do rozegrania. Dwa na wyjeździe z Enea PTPS Piła i ŁKS Łódź oraz we własnej hali z Energa Kalisz i Bostik Bielsko-Biała.Zobacz zdjęcia z meczu>>>pls.pl

Joker Świecie – E.Leclerc Moya Radomka Radom 1:3 (12:25, 16:25, 25:22, 17:25 )
Joker: Kukulska (3), Brzoska (10), Sikorska (3), Wenerska (4), Skrzypkowska (1), Jurczyk (3), Nowak (libero) oraz Marcyniuk (3), Kowalska (8), Urban (10), Nowacka (libero), Muszyńska, Urbanowicz.
E.Leclerc Moya Radomka: Skorupa (1), Samara (9), Honorio (26), Bałucka (6), Johnson (26), Łukasik (11), Skorupa (1), Witkowska (libero) oraz Twardowska, Zaborowska
MVP meczu: Agata Witkowska (E.Leclerc Moya Radomka)

Pierwsze dwa sety to koncertowa gra podopiecznych trenera Riccardo Marchesiego, siatkarek E.Leclerc Moya Radomka i wysokie wygrane do 12 i 16. Gdy wydawało się, że trzecia partia będzie ostatnią w tym meczu, nieoczekiwanie miejscowe siatkarki wygrały seta. Czwarty set to ponownie dominacja radomianek i cały mecz wygrany za trzy punkty.
Moya Radomka nadal zajmuje drugie miejsce w ligowej tabeli.