Tauron Liga. Moya Radomka Lotnisko Warszawa-Radom przegrywa z Grot Budowlani Łódź. Zapis relacji na żywo

Amelia Sumara
Mecz Radomki z siatkarkami z Łodzi.
Mecz Radomki z siatkarkami z Łodzi. Moya Radomka Lotnisko Warszawa - Radom
W meczu 12. kolejki Tauron Ligi w siatkówce kobiet MOYA Radomka Lotnisko Warszawa-Radom zagrała na własnym parkiecie z Grotem Budowlanymi Łódź. Niestety przegrała 1:3. Zobaczcie zapis naszej relacji na żywo z tego meczu.

W poniedziałek 23 stycznia o godzinie 20:30, siatkarki Radomki rozegrały spotkanie w ramach 12. kolejki, rundy rewanżowej Tauron Ligi 2022/2023. Rywalem siatkarek z Radomia była obecnie siódma drużyna w tabeli - Grot Budowlani Łódź.

Set I (17-25)

Mecz rozpoczął się zagrywką Radomki, lecz pierwszy punkt zdobywa drużyna z Łodzi. W ciągu kilku pierwszych minut drużyna z Łodzi wyszła na prowadzenie. Pierwszy set zakończył się wynikiem 17 - 25 dla drużyny z Łodzi.

Set II (26-24)

Drugi set rozpoczął się kilka minut po godzinie 21. Pierwszy punkt zdobyły siatkarki z Radomia. W ciągu kilku pierwszych minut drużyna z Radomia wyszła na prowadzenie. Potem gra się wyrównała.. Drugi set skończył się wynikiem 26 - 24 dla drużyny z Radomia.

Set III (18-25)

Trzeci set rozpoczął się punktem dla drużyny Moya Radomka Radom. Było sporo zaciętej walki, remis 16-16 i 17-17. Drużyny zdobywały punkt po punkcie. Niestety Radomka stanęła i trzeci set zakończył się wynikiem 18 - 25 dla drużyny z Łodzi.

Set IV (16-25)

Czwarty set rozpoczął się około godziny 22:20. Pierwszy punkt zdobyła drużyna z Radomia. W ciągu kilku pierwszych minut drużyna Grot Budowlani Łódź wyszła na prowadzenie i szybko je powiększała. Ostatecznie czwarty set zakończył się wynikiem 16 - 25 dla drużyny z Łodzi.

Sędziowali Marcin Walerzak, Jarosław Minczewski

Rywalem siatkarek z Radomia była obecnie siódma drużyna w tabeli - Grot Budowlani Łódź. Oprócz tradycyjnych atrakcji i animatorów na hali pojawiły się także wolontariusze Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, ponieważ Radomka zagrała mecz właśnie dla tej fundacji.