Trener Radomiaka nie wygrał meczu w Radomiu

/W.Ł./
Janusz Niedźwiedź, od kiedy jest trenerem Radomiaka 1910 SA Radom nie może wygrać meczu w drugiej lidze na własnym boisku. Tadeusz Klocek
Janusz Niedźwiedź, trener Radomiaka 1910 SA Radom prowadził radomską drużynę już w jedenastu meczach. Jeszcze nie wygrał z "zielonymi" meczu na własnym boisku.

W sobotę na inaugurację nowego sezonu 2013/ 2014 Radomiak na własnym boisku zremisował 1:1 z Wigrami Suwałki. W radomskiej drużynie jest wyraźny brak lidera. Nie zawodnika, który pociągnąłby grę, jedną akcją odmieniłby losy meczu. Kibice liczą, że taki lider po kilku meczach będzie w radomskim zespole.

MOŻE RADECKI...

Tym liderem może być Mateusz Radecki, młody, gniewny futbolista Radomiaka. Ma wszystkie cechy, żeby takim przywódcą być. W każdym meczu jest wyróżniając się postacią w radomskim zespole. Tak też było w spotkaniu z Wigrami.

- W pierwszych trzydziestu minutach graliśmy dobrze, w końcówce pierwszej połowy straciliśmy inicjatywę i rywal stworzył sobie trzy dobre sytuacje do zdobycia bramki, ale żadnej z nich nie wykorzystał. Drugą połowę zaczęliśmy źle, szybko straciliśmy bramkę. Były tam jakieś sytuację do zdobycia drugiego gola, ale ciężko było o tę bramkę. Każdy punkt trzeba szanować. W sobotę gramy z Siarką i mam nadzieję, że ten mecz wygramy - mówi pomocnik "zielonych".

CZTERY REMISY

Nie może wygrać meczu trener Niedźwiedź na własnym boisku. Prowadził "zielonych" już w pięciu pojedynkach. Cztery zremisował. Z Wisłą Puławy, Stalą Rzeszów, Stalą Stalowa Wola i Wigrami Suwałki oraz przegrał 0:1 z Puszczą Niepołomice.

Trochę lepiej grają radomianie pod wodzą trenera Niedźwiedzia na wyjazdach. Wygrali trzy mecze, z Pelikanem Łowicz, Siarką Tarnobrzeg i Garbarnią Kraków i jeden zremisowali z Wisłą Płock, oraz trzy przegrali, z Olimpią Elbląg i Motorem Lublin.

Kolejną okazją na wygranie meczu na Struga 63, będzie mecz z Pogonią Siedlce, 17 sierpnia. W siedleckim klubie aktualnie gra dwóch byłych graczy Radomiaka, Łukasz Wójcik i Samuelson Odunka.

TERAZ SIARKA
Już w sobotę Radomiak w trzeciej kolejce spotkań drugiej ligi, zagra z Siarką w Tarnobrzegu. Siarka przegrała dwa pierwsze spotkania w lidze i bez punktu jest na 16 miejscu w tabeli.