Trzecia liga. Pilica Białobrzegi pokonała 1:0 Unię Skierniewice. Gol Kacpra Pankowskiego (Zobacz zdjęcia z meczu)

Włodzimierz Łyżwa
Kacper Pankowski (z lewej) strzelec gola dla Pilicy.
Kacper Pankowski (z lewej) strzelec gola dla Pilicy. Włodzimierz Łyżwa
W meczu trzeciej ligi piłkarskiej, Pilica Białobrzegi pokonała 1:0 Unię Skierniewice.

Pilica Białobrzegi - Unia Skierniewice 1:0 (0:0)
Bramki: 1:0 Kacper Pankowski 49.
Pilica: Adamczyk - Kencel, Żurawski, Walasek, Karasek, Paterek (68 Muniak), Rawski (46 Winiarski), Zawadzki, Michalski, Korczakowski (68 Uziębło), Pankowski (90 Klinicki)

Podopieczni trenera Mariusza Sawy odnieśli bardzo cenne zwycięstwo w walce o utrzymanie się w trzeciej lidze.
Pierwsza połowa meczu to dominacja Pilicy. Nasz zespół stworzył sobie kilka dogodnych okazji bramkowych. Dwa razy gracze Unii wybijali piłkę z linii bramkowej. W 33 minucie po strzale Konrada Paterka piłka trafiła w słupek.
Początek drugiej połowy szczęśliwy dla gospodarzy. Na strzał z 25 metrów zdecydował się Kacper Pankowski i nieoczekiwanie po rękach bramkarza gości wpadła do siatki.
Unia rzuciła się do odrabiania strat i kilka razy zakotłowało się w polu karnym Pilicy. Od utraty gola gospodarzy uratowała poprzeczka.