Trzecia liga. Pilica Białobrzegi - Ursus Warszawa 2:3. Czerwona kartka dla Oskara Natorskiego

Włodzimierz Łyżwa
Piłkarze Pilicy przegrali z Ursusem Warszawa.
W meczu trzeciej ligi, Pilica Białobrzegi przegrała 2:3 z Ursusem Warszawa.

Pilica Białobrzegi - Ursus Warszawa 2:3 (1:2)
Bramki: 0:1 Oskar Pyrzyna 2, 0:2 Michał Strzałkowski 33, 1:2 Bartłomiej Niedziela 44, 1:3 Patryk Kamiński 62 z karnego, 2:3 Marcin Rawski 90+3.
Pilica: Natorski – Uziębło (84 Żurawski), Walasek, Kencel, Klinicki, Michalski, Zawadzki (57 Czarnecki), Rawski, Winiarski (60 Adamczyk), Niedziela (84 Dobkowski), Paterek
Ursus: Szajewski, Buczkowski, Jurczyński, Czarnecki, Prusinowski, Kamiński, Pyrzyna, Strzałkowski, Tarnowski, Górecki, Dziełak.

Piątej z rzędu porażki doznali piłkarze Pilicy Białobrzegi. W sobotnie południe podopieczni trenera Tomasza Grzywny przegrali z Ursusem Warszaw. Pilica mecz kończyła w "10", po tym jak czerwoną kartkę za niesportowe zachowanie otrzymał bramkarz Oskar Natorski. W spotkaniu z Ursusem nie mogli zagrać Adrian Karasek oraz Igor Korczakowski.

Mecz dla Pilicy rozpoczął się fatalnie. Już w 2 minucie Oskar Pyrzyna strzałem z dość ostrego kąta pokonał młodego golkipera białobrzeskiej drużyny. W 33 minucie po kontrze, Ursus po strzale Michała Strzałkowskiego podwyższył prowadzenie. W ostatniej akcji pierwszej połowy, Bartłomiej Niedziela strzałem z 15 metrów pokonał bramkarza gości.

W 61 minucie bramkarz Oskar Natorski za niesportowe zachowanie (uderzenie łokciem rywala) otrzymał czerwoną kartkę.
Z boiska zszedł Damian Winiarski, bo musiał się na nim pojawić rezerwowy bramkarz Filip Adamczyk.
W 70 minucie Kamil Czarnecki skierował piłkę do bramki, ale futbolista Pilicy był na pozycji spalonej.
Wynik meczu ustalił w doliczonym czasie gry, Marcin Rawski, ale trzy punkty pojechały do Warszawy.