Trzecia liga. Sokół Aleksandrów Łódzki - Pilica Białobrzegi 0:0. Przerwana passa pięciu porażek z rzędu

Włodzimierz Łyżwa
Tomasz Grzywna, trener Pilicy Białobrzegi.
Tomasz Grzywna, trener Pilicy Białobrzegi. Włodzimierz Łyżwa
W meczu trzeciej ligi piłkarskiej, Sokół Aleksandrów Łódzki bezbramkowo zremisował z Pilicą Białobrzegi.

Sokół Aleksandrów Łódzki - Pilica Białobrzegi 0:0
Pilica: Adamczyk - Kencel, Walasek, Żurawski, Klinicki, Niedziela (68 Dobkowski), Rawski, Zawadzki, Imiołek (61 Czarnecki), Winiarski (90+2 Król), Paterek.

Pilica Białobrzegi przerwała bardzo złą passę, pięciu porażek w rzędu, kolejno z Polonią Warszawa (1:2), Błonianką Błonie (0:4), Jagiellonią II Białystok (2:8), Świtem Nowy Dwór Mazowiecki (0:3) i Ursusem Warszawa (2:3). Podopieczni trenera Tomasza Grzywny bezbramkowo zremisowali z Sokołem w Aleksandrowie Łódzkim.
Białobrzeska drużyna pojechała na mecz ze trzech podstawowych graczy, bramkarza Oskara Natorskiego (pauza za czerwoną kartkę), Igora Korczakowskiego i Adriana Karaska (kontuzje).
Rezerwowym bramkarzem był Adam Bolek, ikona Pilicy Białobrzegi. Obecnie burmistrz miasta i gminy Białobrzegi. Adam Bolek ma obecnie 47 lat.
Tomasz Grzywna trochę zaskoczył z wyjściowym składem. Na ławce rezerwowych zostali, Bartłomiej Michalski i Kamil Czarnecki. Bliżsi wygranej była nasza drużyna, ale jeden punkt też musi cieszyć.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani