Trzecia liga. Znicz Biała Piska - Pilica Białobrzegi 1:0. Czerwona kartka dla Bartłomieja Michalskiego

Włodzimierz Łyżwa
Filip Adamczyk, bramkarz Pilicy.
Filip Adamczyk, bramkarz Pilicy. Włodzimierz Łyżwa
W zaległym meczu z rundy jesiennej trzeciej ligi, Znicz Biała Piska pokonał 1:0 Pilicę Białobrzegi.

Znicz Biała Piska - Pilica Białobrzegi 1:0 (0:0)
Bramka: 1:0 Bartosz Giełażyn 54.
Pilica:Adamczyk - Kencel, Walasek, Karasek, Klinicki (60 Uziębło) - Winiarski, Michalski, Rawski, Muniak (72 Pankowski), Winiarski, Zawadzki.

Pilica do Białej Piskiej pojechała w zaledwie 16 - osobowym składzie. Zabrakło kontuzjowanych, Konrada Paterka, Kamila Czarneckiego i Bartłomieja Niedzieli.
Z nowych piłkarzy w wyjściowym składzie białobrzeskiej drużyny pojawił się jeden nowy piłkarz, Stanisław Muniak ze Skry Częstochowy. Drugi nowy nabytek, Kacper Pankowski z Radomiaka Radom zaczął mecz na ławce rezerwowych.
Przez cały mecz zdecydowaną przewagę miała Pilica. Białobrzeską drużynę zatrzymał Adam Radzikowski, bramkarz Znicza, który nie dał się pokonać. W pierwszej połowie golkiper gospodarzy obronił strzały Damiana Winiarskiego i Stanisława Muniaka.
W 90 minucie po strzale Bartosza Zawadzkiego futbolówka trafiła w słupek. W doliczonym czasie gry Pilica domagała się rzutu karnego. Mocno decyzję arbitra krytykował Bartłomiej Michalski, czego konsekwencją była czerwona kartka dla piłkarza Pilicy.

W kolejnym meczu Pilica zagra z Legią II w Warszawie w sobotę 12 marca o godzinie 13.30.