Trzecioligowa Broń wygrała sparing w Grójcu!

/SzS/
Gola i asystę zaliczył młody zawodnik Broni, Norbert Rdzanek (na pierwszym planie) S. Szymczak
Jaki był wynik spotkania z Mazowszem?

W sparingowym meczu, czwartoligowe Mazowsze Grójec przegrało 1 : 3 z Bronią Radom.

Mazowsze Grójec - Broń Radom 1:3 (0:2)

0:1 Teboah 13, 0:2 Rdzanek 29, 0:3 Ciupiński 72, 1:3 Bednarczyk 81 z karnego.

Mazowsze: Przybylski - Baranowski, Dusiński (46 Kołecki), Białecki, (55 Karls) Jankowski, (60 Kikowski) Bednarczyk, Jaskólski, (60 Kulczycki), Kuklewski (40 Kotański), Jałocha (46 Kołakowski), Romański (60 Zawadzki), Kochański (46 Wojtulewicz).

Broń: Młodziński (72 Molęda) - Cichoń (72 Zieliński), Kośmicki, Kupiec(46 Jarząbek), Ubożak (46 Kozieł), Rdzanek, (46 Osojca) Sałek, Dziubiński, (70 Chudziński), Kozubek (46 Kościelniak), Teboh (60 Ziętek), Ciupiński.

Piłkarze z Radomia po słabym meczu środowym z Żyrardowianką Żyrardów zagrali bardzo dobry pojedynek w Grójcu. Przeważali przez co najmniej 70 minut i wynik ich wygranej mógł być znacznie wyższy, ale szwankuje jeszcze skuteczność w szeregach Broni. W końcówce spotkanie się wyrównało, gdy obaj trenerzy przeprowadzili po kilka zmian. Warto dodać, że w 75 minucie Mazowsze miało pierwszy rzut karny, ale przestrzelił Damian Wojtulewicz.

Więcej czytaj w poniedziałkowym "Echu Sportowym"