Trzy medale radomskich bokserów podczas mistrzostw Polski juniorów. Zobacz zdjęcia

Sylwester Szymczak
W Bytomiu rozgrywane były 29 mistrzostwa Polski juniorów w boksie. Wystartowało 200 zawodników w 13 kategoriach wagowych. Z sukcesami do domu wracają pięściarze z radomskich klubów.

Nikodem Szafarz (54 kg) z RKB Boxing pokonał Kamila Korbę w finale. W sobotę Szafarz poradził sobie z Damianem Gąsiorem.
Patryk Porzyczka z Broni Radom (92 kg) pokonał Igora Szczepańskiego. Odniósł jednak bolesną kontuzję dłoni i nie wyszedł do finałowej walki. Ogromnie żałował, że nie mógł wystąpić w finałowym pojedynku.

Piotr Orzechowski z BKS Radomiak walczył z finale powyżej 92 kilogramów z Nathanielem Nowarą i wygrał jednogłośnie pojedynek. Rok temu Orzechowski zdobył "srebro".