Tymex klasa okręgowa. Radomiak II Radom pokonał Jodłę Jedlnia Letnisko 4:1. ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU

Włodzimierz Łyżwa
Mateusz Grudziński (z lewej) i Artur Bogusz, strzelcy goli dla Radomiaka w pierwszej połowie meczu z Jodłą. Włodzimierz Łyżwa
W meczu 15 kolejki Tymex klasy okręgowej, Radomiak II Radom pokonał 4:1 Jodłę Jedlnia-Letnisko. Mecz rozegrano na boisku Jodły w Kolonce.

Radomiak II Radom - Jodła Jedlnia-Letnisko 4:1 (2:1)
Bramki: Bogusz 8, Grudziński 35, Ziółek 75, Snopczyński 90 - Kubryn 18,
Radomiak II: Kochalski - Świdzikowski, Cele (67 Ziółek), Markiewicz, Bogusz (67 Osiej), Snopczyński, Dorożyński (82 Kozłowski), Pankowski, Pankowski, Grotek, Grudziński, Nowakowski.
Jodła: Sadkowski - G. Skowroński, Gromski, G. Lipka, Świecielski, Wniarski, Pełka, Dobrasiewicz, Rutka (62 Bednarczyk), Kubryn, Wieczorek.

Wzmocnione rezerwy Radomiaka jak najbardziej zasłużenie pokonały czołowy zespół klasy okręgowej, Jodłę.
Wszystko zaczęło się zgodnie z planem. Artur Bogusz popisał się bardzo mocnym strzałem po którym piłka wylądowała w samym okienku bramki Jodły. Gospodarze szybko wyrównali, po stałym fragmencie gry, bramkarza Mateusza Kochalskiego pokonał Cezary Kubryn. Jeszcze przed przerwą Radomiak odzyskał prowadzenie. Mateusz Grudziński kapitalnym strzałem z rzutu wolnego pokonał golkipera Jodły.

Kiedy w 64 minucie boisko opuścili dwaj futboliści Radomiaka, Artur Bogusz i Thabo Cele, wydawało się, że trudne będzie utrzymanie prowadzenia Radomiakowi. Nic z tego. Młodzi gracze zielonych wzięli sprawy w swoje ręce i najpierw Ziółek i później Jakub Snopczyński popisali się kapitalnymi strzałami, po których piłka wylądowała w siatce bramki Jodły.