Tymex Liga Okręgowa. Derby sąsiednich gmin dla gości. Orzeł wywozi z Szydłowca cenne trzy punkty. Zobacz zdjęcia

Łukasz Kościelniak
Mecze pomiędzy Szydłowianką Szydłowiec, a Orłem Wierzbica zawsze wzbudzają emocje. Nie inaczej było w sobotę, w starciu 13. kolejki Tymex Ligi Okręgowej. Gospodarze przez pierwszą połowę przeważali, ale nie potrafili strzelić gola. Od 50. minuty grali w osłabieniu po czerwonej kartce dla Igora Pakholoka, a z gry w przewadze skorzystała ekipa Rafała Stąpora, która strzeliła dwa gole i ostatecznie wywiozła komplet punktów. Zobaczcie zdjęcia z tego pojedynku!Szydłowianka Szydłowiec - Orzeł Wierzbica 0:2 (0:0)Przemysław Rogala, Sebastian Stąpor.Szydłowianka (skład wyjściowy): Pilarczyk - Bartosik, Czarnecki, Duda, Kozicki, Łęcki, Pakholok, Pawelec, Sadza, Sobura, Zieliński.Orzeł (skład wyjściowy): Przytuła - Stąpor, Rogala, Kosela, Czarnecki, Dziurzyński, Jaworski, Więczasek, Woźniak, P. Ankurowski, B. Ankurowski.Sędziował: Jarosław Gromek. Łukasz Kościelniak
Mecze pomiędzy Szydłowianką Szydłowiec, a Orłem Wierzbica zawsze wzbudzają emocje. Nie inaczej było w sobotę, w starciu 13. kolejki Tymex Ligi Okręgowej. Gospodarze przez pierwszą połowę przeważali, ale nie potrafili strzelić gola. Od 50. minuty grali w osłabieniu po czerwonej kartce dla Igora Pakholoka, a z gry w przewadze skorzystała ekipa Rafała Stąpora, która strzeliła dwa gole i ostatecznie wywiozła komplet punktów. Zobaczcie zdjęcia z tego pojedynku!