Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Sensacyjne zwycięstwo w Orońsku odniosła Mogielanka...

Tymex Liga Okręgowa. Niespodzianka w Orońsku, Mogielanka Mogielnica pokonuje Oronkę. Zobacz zdjecia!

Sensacyjne zwycięstwo w Orońsku odniosła Mogielanka Mogielnica. Ekipa Sylwestra Sokoła przegrywała do przerwy 0:1, ale w drugiej połowie dwukrotnie skutecznie wykorzystała rzuty rożne i wywiozła cenny komplet punktów. Zobaczcie galerię zdjęć z tego pojedynku!

Oronka Orońsko - Mogielanka Mogielnica 1:2 (1:0)
Marcin Bińkowski 38 - Kamil Dudek 52, bramka samobójcza 81.

Oronka (skład wyjściowy): Czerepak - Winter, Bińkowski, Szczygłowski, Pietralski, Wyrwiński, Obuch, Stysiek, Rogala, Siwak, Gołda.

Mogielanka (skład wyjściowy): Grymuła - Dudek, Namielski, Głąbikowski, Prokopczyk, Pawłowski, Kołtun, Kruk, Pysiak, Witczak, Jaworski.

Sędziował: Mariusz Łyżwiński.

Sztuka zapanowała nad Glaznotami, majówkowe misterium za nami (FOTOGRAFIE)