Zamknij

Echo Dnia

Tymex Liga Okręgowa. Oronka pany. W derbach powiatu szydłowieckiego, zespół z Orońska wygrał z Szydłowianką (ZDJĘCIA Z MECZU)

W derbach powiatu szydłowieckiego, w Tymex Lidze Okręgowej, Szydłowianka na własnym boisku przegrała z Oronką Orońsko. Szydłowianka - Oronka 1:2 (1:2)Bramki:

Włodzimierz Łyżwa

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/38] Następne

Oronka pany. Zespół z Orońska wygrał z Szydłowianką (ZDJĘCIA Z MECZU)

W derbach powiatu szydłowieckiego, w Tymex Lidze Okręgowej, Szydłowianka na własnym boisku przegrała z Oronką Orońsko.
Szydłowianka - Oronka 1:2 (1:2)
Bramki: 1:0 Michał Duda 3, 1:1 Cezary Bursa 6, 1:2 Jakub Kumoch 33.
Mecz bardzo dobrze się rozpoczął dla gospodarzy. W 3 minucie mocno z rzutu wolnego na bramkę Oronki kropnął Bartosz Kozicki. Bramkarz z Orońska nie opanował piłki, dopadł do niej Michał Duda i skierował do siatki. Długo z prowadzenia nie cieszyli się podopieczni trenera Marcina Kośmickiego. Za kilka chwil, składną akcję Oronki zamknął celnym strzałem Cezary Bursa i był już remis. W 33 minucie mocnym strzałem zza pola karnego popisał się Jakub Kumoch i bramkarz Szydłowianki musiał wyjmować piłkę z siatki.
W drugiej połowie, zdecydowanie więcej sytuacji bramkowych stworzyli gospodarze. Między innymi po strzale Cezarego Zielińskiego, piłka otarła się o słupek i opuściła boisko. W samej końcówce, cudem strzał Wiktora Sadzy obronił Konrad Czerepak.
Ostatnie minuty meczu, gospodarze grali w "10" po tym jak drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką został ukarany Dawid Glibowski.
Po meczu cieszyli się z wygranej, podopieczni trenera Andrzeja Koniarczyka, piłkarze Oronki.
ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU>>>

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy