Tymex Liga Okręgowa. Sześć goli rezerw Radomiaka Radom w meczu z Gryfem Policzna (Zobacz zdjęcia)

Włodzimierz Łyżwa
Fragment meczu, Radomiak II - Gryf.
Fragment meczu, Radomiak II - Gryf. Włodzimierz Łyżwa
W meczu Tymex Ligi Okręgowej, Radomiak II Radom pokonał 6:1 Gryfa Policzna. Trzy gole dla zielonych strzelił, Dominik Sokół, w tym jedną z rzutu karnego.

Radomiak II Radom - Gryf Policzna 6:1 (3:0)
Bramki: Sokół trzy, Kucharski, Nowakowski, Czajkowski - M. Kisiel.
Radomiak II (skład wyjściowy): Szpaderski - Łukasiak, Świdzikowski, Zbyszyński, Sokół, Dorożyński, Grotek, Osiej, Olejarka, Snopczyński, Nowakowski oraz Dohojda, Czajkowski, Stępień, Lasota, Kozłowski, Kucharski.
Gryf (skład wyjściowy): Kowalczyk - Gajda, Kowalkowski, Prokop, Mirka, Łukowski, M. Kisiel, E. Kisiel, Ćwiklask, Singa, Skowroński oraz Staniszewski, Jędra, Tęcza, Markowski, Kowal, Wójcik.

Wzmocnione rezerwy Radomiaka kilkoma zawodnikami z szerokiej kadry pierwszego zespołu, pewnie pokonały Gryfa Policzna.
Trzy gole dla przerwy strzelił Dominik Sokół i zszedł z boiska po 45 minutach podobnie jak Dawid Olejarka.
Na boisku zostali, bramkarz Jan Szpaderski, Maciej Świdzikowski, Jakub Nowakowski.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani