Tymex Liga Okręgowa. W meczu na szczycie Jodła grała z Promną (DUŻO ZDJĘĆ)

Sylwester Szymczak
W sobotę w meczu na szczycie Tymex Ligi Okręgowej, Jodła Jedlnia Letnisko zmierzyła się z LKS Promna. Naprzeciw siebie stanęły drużyny z drugiego i trzeciego miejsca. Jodła Jedlnia Letnisko - LKS Promna 0:2 (0:2)Bramki: Ząbkowski 14, 18 Goście już przed przerwą zdobyli dwa gole. Po zamianie stron Jodła zaciekle atakowała, ale nie potrafiła znaleźć recepty na odrobienie strat.  KLIKNIJ W PRAWO, ABY ZOBACZYĆ KOLEJNE ZDJĘCIA ====>>>
W sobotę w meczu na szczycie Tymex Ligi Okręgowej, Jodła Jedlnia Letnisko zmierzyła się z LKS Promna. Naprzeciw siebie stanęły drużyny z drugiego i trzeciego miejsca. Jodła Jedlnia Letnisko - LKS Promna 0:2 (0:2)Bramki: Ząbkowski 14, 18 Goście już przed przerwą zdobyli dwa gole. Po zamianie stron Jodła zaciekle atakowała, ale nie potrafiła znaleźć recepty na odrobienie strat. KLIKNIJ W PRAWO, ABY ZOBACZYĆ KOLEJNE ZDJĘCIA ====>>>Sylwester Szymczak
W sobotę w meczu na szczycie Tymex Ligi Okręgowej, Jodła Jedlnia Letnisko zmierzyła się z LKS Promna. Naprzeciw siebie stanęły drużyny z drugiego i trzeciego miejsca.