Tymex Liga Okręgowa. W sobote mecz na szczycie w Kozienicach! SPRAWDŹ WYNIKI

Sylwester Szymczak
Piłkarze Centrum Radom zagrają dziś ze Zwolenianką
Piłkarze Centrum Radom zagrają dziś ze Zwolenianką Sylwester Szymczak
Na sześciu boiskach w sobotę rozgrywane będą mecze w ramach Tymex Ligi Okręgowej. Chyba najciekawiej zapowiada się potyczka w Kozienicach, lidera Energia zmierzyła się z wiceliderem LKS Promna. Wygrana kozieniczan mocno przybliżyła ich do awansu.

Energia Kozienice - LKS Promna 6:1 (3:0),
Bramki: Książek 8, 85, Strzelczyk 31, Śliwiński 39, Skowroński 68, 90+2- Ząbkowski 66
Energia: Majos - Piasek, Lament, Wasilewski, Śliwiński, Walisiewicz, Kalinka, Wroński (58 Pacocha), Kołodziejczyk (78 Leszczyński), Książek, Strzelczyk (46 Skowroński) .
Mecz lidera z wiceliderem mógł się podobać. Kapitalna pierwsza połowa w wykonaniu Energii, która już po 45 minutach prowadziła 3:0.

Orzeł Wierzbica - Szydłowianka Szydłowiec 2:2 (1:1),,
Bramki: Szczepanik 9 z karnego, Szczepanik 85 z karnego - S Kozicki 25, 65 z karnego
W 78 minucie Kacper Rak dostał czerwoną kartkę i Szydłowianka kończyła mecz w osłabieniu. Z kolei w 85 minucie czerwoną kartkę zobaczył Dawid Pawelec, jeden z rezerwowych Szydłowianki. Zbyt mocno ocenił pracę sędziego. Ostatecznie zakończyło się remisem.

(Wkrótce fotogaleria z tego meczu)

Powiślanka Lipsko - Jodła Jedlnia 4:0 (2:0) ,
Bramki: Swat 21, Zięba 28, Król 72, Bajor 85
Powiślanka: Wiegoszewski - Zięba, Bzikot, Cieciura, Bąk (63 Krol), Spyra, Bajor, Ogonowski, Swat, Mikołajek (46 Spychaj), Nogaj.

Oronka Orońsko - Pilica Nowe Miasto 1:2 (1:0),
Bramka: M. Grunt 85, Kozłowski 88 dla Pilicy

Drogowiec Jedlińsk - Zodiak Sucha 6:1 (3:1)
Bramki: Kobza 12, Michalski 14, Kharchuk 21, 72, Zenik 62, 78 - Skrzycki 44 z karnego

Zwolenianka Zwoleń - Centrum Radom 1:1 (0:0)
Bramki: Piskorz 87 z karnego - Wiatrak 89
Centrum: Kula - Pacyna, Wiatrak, Tworek, Budziński, Jedynak, Frączek, Oparcik, Kaczkowski, Lis(46.Ciupak), Zakrzewski (46.Tworzewski).