Tymex Liga Okręgowa. Wszystkie mecze w świąteczną sobotę. Sprawdź aktualne wyniki i tabele. Zobacz zdjęcia

Maciej Kwiatkowski
Zawodnicy Prochu nie zwalniają tempa. Tym razem wygrali 4:0!>>>
Zawodnicy Prochu nie zwalniają tempa. Tym razem wygrali 4:0!>>>Proch Pionki Facebook
W świąteczną sobotę rozgrywane są mecze w radomskiej Tymex Lidze Okręgowej. Sprawdź wyniki, już zakończonych spotkań oraz aktualną tabelę. Proch Pionki wciąż się nie zatrzymuje.

Tymex Liga Okręgowa

MAZOWSZE GRÓJEC – GRACJA TCZÓW 2:1 (2:1)
Bramki: Nojek 2 - dla Mazowsza.

Kibice Mazowsza w końcu mieli powody do radości. Ich ulubieńcy zrobili im świąteczny prezent i po raz pierwszy w 2024 roku zdobyli komplet punktów. Podopieczni Jerzego Engela jr pokonali Grację, a dwa gole dla Sadowników zdobył Mikołaj Nojek.

Radość zawodników Mazowsza, po wygranym meczu z Gracją.

ORZEŁ WIERZBICA – ZODIAK SUCHA 2:3
Bramki: Wielgus, Sadzik dla Zodiaka.

PROCH PIONKI – AKCJA I JASTRZĘBIA 4:0 (2:0)
Bramki: Gil, Kucharczyk, Krawczyk, Szczepański.
Nie było niespodzianki w starciu Dawida z Goliatem. Lider rozgrywek dość pewnie, bo różnicą czterech goli pokonał outsidera. Wynik meczu już w 8 minucie otworzył Rafał Gil, wykorzystując rzut wolny. Do przerwy rezultat podwyższył Michał Kucharczyk. Po zmianie stron podopieczni Pawła Góraka, nie spoczęli na laurach na do bramki Akcji trafiali: Mateusz Krawczyk i Mateusz Szczepański.

Powody do radości mieli także zawodnicy Prochu:

SZYDŁOWIANKA SZYDŁOWIEC – JODŁA JEDLNIA-LETNISKO 1:1
Bramki: Hamera - Skuza.
Jodła: Harciński, Płatos, Kucharski, Drachal, Wroński, Lipka, Rutka (Wójcik), Oparcik K., Skuza (Symolenko) Oparcik T., Wieczorek (Szwed, Winiarski)

CENTRUM RADOM – KRÓLEWSCY JEDLNIA 0:3
Trzeci mecz w rundzie wiosennej i trzecia porażka zawodników Centrum Radom. Przypominamy, że podopieczni Sylwestra Sokoła rundę jesienną zakończyli na fotelu lidera rozgrywek.

KS WARKA – KS BŁOTNICA 5:1
W meczu rundy jesiennej KS Warka wygrała w Błotnicy 6:0. W sobotę w rewanżu także padło sześć goli, ale tym razem wiceliderzy rozgrywek i faworyci starcia uzyskali ich pięć.

WULKAN ZAKRZEW – POLONIA IŁŻA 1:1 (1:0)
Bramka: Bajor dla Polonii.
Wulkan do 78 minuty meczu prowadził z Polonia, ale wówczas gola z rzutu karnego zdobył dla gości Wojciech Bajor. Pod koniec rywalizacji czerwoną kartką ukarany został jeden z zawodników gospodarzy, ale wynik nie uległ już zmianie.

POWIŚLANKA LIPSKO – PILICA NOWE MIASTO NAD PILICĄ 3:1 (2:0)
Bramki: Nogaj, Zaręba, Gąsior - dla Powiślanki.