Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji w Radomiu uruchomi aż siedem specjalnych jednokierunkowych linii, które odwiozą uczestników tej imprezy w kierunku kilku największych osiedli mieszkaniowych. W autobusach tych pasażerowie nie będą musieli kasować biletów.
TRASA "SIÓDEMKI"
"Siódemka" w kierunku Michałowa przejedzie ulicami: Kelles-Krauza, 25 Czerwca, Żwirki i Wigury, Kusocińskiego, Chrobrego, Mieszka I, Królowej Jadwigi do końcowego Os. Michałów.
"Siódemka" w kierunku Południa przejedzie ulicami:
Kelles-Krauza, Malczewskiego, Wałową, Lekarską, Tochtermana, Traugutta, Poniatowskiego, Dowkontta, Kościuszki, Narutowicza, Limanowskiego, Tytoniową, 1905 Roku, Limanowskiego, Wierzbicką, Sycyńską do końcowego Os. Południe.
TRASA "DZIEWIĄTKI"
"Dziewiątka" w kierunku Prędocinka przejedzie ulicami:
Kelles-Krauza, Malczewskiego, Wałową, Lekarską, Tochtermana, Traugutta, Poniatowskiego, Dowkontta, Grzecznarowskiego, Jana Pawła II, Młodzianowską, Armii Ludowej, Armii Krajowej do końcowego Os. Prędocinek.
TRASA "JEDENASTKI"
"Jedenastka" w kierunku Idalina przejedzie ulicami: Kelles-Krauza, Malczewskiego, Reja, Limanowskiego, Narutowicza, Kościuszki, Dowkontta, Poniatowskiego, plac Dworcowy, Poniatowskiego, Dowkontta, Grzecznarowskiego, Słowackiego, Idalińską, Przejazd, Piękną, Mazowiecką, Wiśniową, Wiertniczą do końcowego na Idalinie.
TRASA "DWUNASTKI"
"Dwunastka" w kierunku Południa przejedzie ulicami: Kelles-Krauza, Wernera, Czarnieckiego, Kielecką, Maratońską, Limanowskiego, Wierzbicką, Czarnoleską, Sycyńską do końcowego Os. Południe.
"Dwunastka" w kierunku Wincentowa przejedzie ulicami:
Kelles-Krauza, Malczewskiego, Warszawską, Witosa do końcowego na Wincentowie.
TRASA "SZESNASTKI"
"Szesnastka" w kierunku Wośnik przejedzie ulicami:
Kelles-Krauza, Wernera, Mireckiego, Limanowskiego, Suchą, Wośnicką do końcowego Os. Wośniki.
WSZYSTKIE PRZYSTANKI
Bezpłatne kursy zostaną wykonane o godzinach 1.00 i 1.45. Autobusy będą odjeżdżały z przystanku Kelles-Krauza/pl. Jagielloński, znajdującego się po stronie teatru oraz Zespołu Szkół Medycznych (oprócz "siódemki" w kierunku osiedla Michałów, która będzie odjeżdżała z przystanku po drugiej stronie jezdni).
Jak informują organizatorzy komunikacji miejskiej, na powyższych trasach autobusy będą zatrzymywały się na wszystkich przystankach obowiązujących dla linii miejskich.
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?