Udany generalny sparing Broni Radom. Wygrana z MKS Busko Zdrój

SzS
Fragment meczu Busko - Broń.
Fragment meczu Busko - Broń. Sylwester Szymczak
Piłkarze trzecioligowej Broni Radom wygrali ostatni mecz sparingowy przed nowym sezonem. Pokonali 4:1 na wyjeździe MKS Busko Zdrój.

MKS BUSKO ZDRÓJ - BROŃ RADOM 1:4 (1:2)
Bramki: Zawierucha 37 - Imiela 38, Czarnota 44, Imiela 63, Nogaj 75
Broń: Młodziński - Pietralski (46 Możdżonek),, Gorczyca, Kventsar (58 W. Kupiec), Wicik (46 Stefański), Leśniewski (58 Nogaj), Czarnota (65 Sala), Imiela, Paterek (65 Winiarski), Więcek (46 Nowosielski), Czarnecki.

Bardzo dobry sparing rozegrali piłkarze Broni, którzy powinni wygrać znacznie wyżej. Rywalem radomskiej ekipy był mocny czwartoligowiec ze świętokrzyskiego, który chce bić się o awans.
Poza niewielkimi błędami, grę Broni trzeba ocenić wysoko. Wynik powinien być znacznie wyższy. Przed przerwą po strzale Dominika Leśniewskiego, poprzeczka uratowała miejscowych od straty gola. W drugiej połowie dwie bardzo dobre okazje miał Kamil Czarnecki i jedną Adam Imiela.