Udany mecz Broni Radom i wygrana z Pogonią Grodzisk Mazowiecki

SzS
W ekipie Broni pojawił się między innymi Andrzej Paprocki (z piłką)
W ekipie Broni pojawił się między innymi Andrzej Paprocki (z piłką) Sylwester Szymczak
Piłkarze czwartoligowej Broni Radom rozegrali pierwszy w tym roku mecz towarzyski. Pokonali swojego rywala, Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2:1. W radomskiej drużynie testowanych było trzech zawodników.

BROŃ RADOM - POGOŃ GRODZISK MAZ. 2:1 (0:0).
Bramki: Więcek 64, 74 - Gwardiak 78
Broń: Młodziński - Grunt, Wiktor Kupiec, Gózdz, Leśniewski, Załecki, Imiela (31 Sala), Gil, Paprocki, Nowosielski, Czarnecki.
oraz Kula - Korcz, Wojciech Kupiec, Wicik, Nogaj, Więcek, Putin, Weglicki, Drąg.

W drużynie Broni zagrali nowi gracze, Rafał Gil, wychowanek Radomiaka ostatnio grający w KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, Andrzej Paprocki, wychowanek Korony Kielce ostatnio zawodnik MKS Ełk oraz Maciej Zajęcki były piłkarz Kotwicy Kołobrzeg i MKS Kluczbork.

Pierwsza połowa była wyrównana. Żadna z drużyn nie stworzyła sobie jakiś klarownych sytuacji. Po przerwie dominowała Broń, która zmarnowała jeszcze kilka świetnych okazji. Między innymi w 73 minucie rzutu karnego nie wykorzystał Piotr Nowosielski.

- Jeśli chodzi o nowych zawodników to mam swoje przemyślenia, ale dam sobie dwa dni na podejmowanie jakiś decyzji - powiedział po meczu trener Broni, Artur Kupiec.