V liga. Energia Kozienice przegrywała 0:2...i wygrała

Sylwester Szymczak
Fragment meczu Energia - Naprzód
Fragment meczu Energia - Naprzód Martyna Kasjaniuk/Enea Energia
Bardzo udanie nowy sezon w V lidze zaczęła Enea Energia Kozienice. Przegrywała już 0:2 i zdołała wygrać.

Enea Energia Kozienice - Naprzód Skórzec 3:2 (1:2)
Bramki: Mateusz Midziołek 28, Bartłomiej Janiszewski 67, Bartłomiej Książek 90 - Patryk Szachnowski 2, Michał Mruz 26.
Energia: Włodarczyk - Dokukin, Lament, Janiszewski, Nowosadko, Midziołek, Kartasiński, Czerwiński, Kołodziejczyk, Książek, Kucharczyk.

Kozieniczanie byli faworytem tego spotkania, ale źle zaczęli mecz. Najpierw stracili gola w 2 minucie, a po 26 minutach było już 0:2. Na szczęście zespół się po podłamał i walczył do końca. Po zmianie stron zespół odrobił straty, a w ostatniej minucie Bartłomiej Książek dał Energii zwycięstwo.

Czy Biało - Czerwoni zatriumfują w stolicy?