W czwartej lidze odrobią zaległości. W środę podwójne derby regionu!

Sylwester Szymczak
Sylwester Szymczak
Fragment jesiennego meczu Mazowsze - Pilica
Fragment jesiennego meczu Mazowsze - Pilica archiwum
W środę piłkarze czwartej ligi odrobią zaległości. Zobaczymy podwójne derby regionu. Pilica Białobrzegi ma siedem punktów przewagi nad Mazovią i można powiedzieć, że jest już jedną nogą w barażach o trzecią ligę. Trener Tomasz Grzywna wielokrotnie przestrzega, że jego zawodnicy muszą być skoncentrowani i zmotywowani cały czas, aby nie wypuścić już z rąk takiej okazji.

Białobrzeżanie w środę w derbowym pojedynku zagra z Mazowszem Grójec, które wiosną gra w kratkę. Grójeczanie zajmują ósmą lokatę w tabeli, a w ostatni weekend w słabym stylu przegrali 2:5 z Podlasiem w Sokołowie Podlaskim Do przerwy przegrywali już 0:5. Mazowsze jeśli nie chce znaleźć się pod kreską, musi postawić się liderowi.

Ważny derbowy pojedynek zagrają piłkarze KS Warka. Zmierzą się u siebie z Oskare Przysucha. Wydaje się, że faworytem jest ekipa z Przysuchy. Ciekawostką jest fakt, że obecny trener Oskara, Łukasz Wiśnik, wcześniej pracował w Warce i odnosił z tym klubem sporo sukcesów.

Z nożem na gardle do meczu podejdzie Proch Pionki, który w tabeli ma coraz trudniejszą sytuację. Pionkowianie zagrają u siebie z Hutnikiem Huta Czechy. tylko wygrana pozwoli w Pionkach myśleć o zachowaniu czwartej ligi. Z kolei Zamłynie Radom zajmuje trzecią lokatę w tabeli i jedzie na mecz z rezerwami Pogoni Siedlce.

Zestaw par zaległej, 16 kolejki:Proch Pionki - Hutnik Huta Czechy (godz. 17), Pilica Białobrzegi - Mazowsze Grójec (godz. 17), KS Warka - Oskar Przysucha (godz. 18), Pogoń II Siedlce - Zamłynie Radom (17:30), Tygrys Huta Mińska - Podlasie Sokołów Podlaski (godz. 17.30), Radomiak II Radom - Wilga Garwolin (przełożony na 19 maja), Mszczonowianka - Mazovia Mińsk Mazowiecki (godz. 17.30)

Niesamowity awans Igi Świątek

Wideo

Dodaj ogłoszenie