W Radomiu powstaje teledysk do wyjątkowego utworu (zdjęcia)

  W Radomiu powstaje teledysk do wyjątkowego utworu (zdjęcia)

  Marcin GENCA genca@echodnia.eu

  Echo Dnia Radomskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Radomskie

  W środę w klubie Katakumby w Radomiu zaczęły się zdjęcia do teledysku utworu "Ci, co odeszli” Pawła Mosiołka.

  W środę w klubie Katakumby w Radomiu zaczęły się zdjęcia do teledysku utworu "Ci, co odeszli” Pawła Mosiołka. ©Łukasz Wójcik

  Wokalista Paweł Mosiołek zaprosił nas na plan wideoklipu do swojego najnowszego utworu "Ci, co odeszli".
  W środę w klubie Katakumby w Radomiu zaczęły się zdjęcia do teledysku utworu "Ci, co odeszli” Pawła Mosiołka.

  W środę w klubie Katakumby w Radomiu zaczęły się zdjęcia do teledysku utworu "Ci, co odeszli” Pawła Mosiołka. ©Łukasz Wójcik

  Paweł Mosiołek

  W środę w klubie Katakumby w Radomiu zaczęły się zdjęcia do teledysku utworu "Ci, co odeszli” Pawła Mosiołka. Łukasz Wójcik

  Ma 35 lat. Wokalista i autor tekstów. Absolwent oligofrenopedagogiki z terapią i resocjalizacji, studia podyplomowe z negocjacji i mediacji. Terapeuta osób chorych na schizofrenię. Organizator koncertów charytatywnych. Wyróżniony uczestnik programu "Szansa na Sukces", laureat plebiscytu "Echa Dnia" Muzyczne Kaziki 2010, a w tegorocznej edycji juror tej nagrody muzycznej.


  Pomagają Pawłowi


  Projekt Pawła jest realizowany bez wielkiego budżetu i nastawienia na zysk. Znaleźli się ludzie, którzy uwierzyli w sukces tego utworu. Realizatorzy teledysku to: Konrad Kopycki, Albert Gula i Łukasz Urban z agencji reklamowej SkarVision, AK Group oraz Prewent Tomasz Golis ze Skarżyska Kamiennej. Pawłowi pomagają też radomianie: Marek Szymczyk, właściciel Katakumb, Dionizy Jakubiak z zakładu pogrzebowego Angelus, Marek Mieńkowski z restauracji Parkowa oraz Renata Gniadkowska i Iwona Tkaczyk z firm Metamorfoza i Nicoll, a także ojcowie bernardyni.  Autorski utwór Pawła opowiada o ludziach, którzy zostali przysłonięci kurtyną nieba. Utwór będzie miał niebawem teledysk. Paweł Mosiołek zaczął właśnie w Radomiu realizację zdjęć do klipu. Towarzyszy mu profesjonalna ekipa.

  - Chciałem nakręcić teledysk w rodzinnym mieście, aby można było je dzięki temu promować. Pokażemy w nim architekturę, symbole i miejsca związane z Radomiem - zapowiada Paweł Mosiołek.

  KLASZTOR I CMENTARZ

  Pierwszy klaps padł w środę w klubie Katakumby na Starym Mieście. Zdjęcia będą też kręcone w klasztorze ojców Bernardynów, a także na starym cmentarzu ewangelickim. Ekipa dostała bowiem pozwolenia z Kurii Biskupiej oraz od pastora kościoła ewangelickiego Wojciecha Rudkowskiego.

  W teledysku wystąpił radomski zespół Renesans, a niezależnie od muzyków na klawiszach zagrał Rafał Balicki, a na saksofonie Tomek Strzelczyk.

  WIELKIE DZIĘKI!

  - Wszystkim współpracującym przy powstaniu klipu i jego promowaniu pragnę serdecznie podziękować - mówi Paweł. - W teledysku nie będzie scen godzących w nikogo lub obraźliwych. Jestem nastawiony na wyrażenie sztuki o należytym poziomie, z zachowaniem dobrego smaku i poszanowaniem tradycji - dodaje.

  Internetowa premiera teledysku do utworu Pawła Mosiołka wkrótce na portalu ECHODNIA.EU
  Ma 35 lat. Wokalista i autor tekstów. Absolwent oligofrenopedagogiki z terapią i resocjalizacji, studia podyplomowe z negocjacji i mediacji. Terapeuta osób chorych na schizofrenię. Organizator koncertów charytatywnych. Wyróżniony uczestnik programu „Szansa na Sukces”, laureat plebiscytu „Echa Dnia” Muzyczne Kaziki 2010, a w tegorocznej edycji juror tej nagrody muzycznej.

  (fot. Łukasz Wójcik)


  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Radomskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (3)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (3) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Miss Ziemi Radomskiej 2019

  Wideo