W sparingu trzecioligowców, Broń lepsza od Pilicy (zdjęcia)

/SzS/
Mariusz Marczak (przy piłce), zdobył gola dla Broni z rzutu karnego
Mariusz Marczak (przy piłce), zdobył gola dla Broni z rzutu karnego S. Szymczak
W towarzyskim meczu piłkarskim, na boisku w Jedlni Kościelnej, Broń Radom pokonała Pilicę Białobrzegi

BROŃ RADOM - PILICA BIAŁOBRZEGI 2:1 (2:1), Marczak 26 z karnego, Chrzanowski 38 - Gołębiowski 10.

Broń: McMullin (46 Wnukowski, 66 P. Prasek) - Rdzanek, Gorczyca (46 Pełka), Skórnicki (46 Wichucki), Custidiano (46 Budziński), Noheem (46 Leśniewski), Sałek (65 Gorczyca), Oshikoja (46 Bartosiak), Wicik, Chrzanowski (46 Nogaj), Marczak.

Pilica: Młodziński (46 Bolek) - Kozłowski (46 Rożej), Moryc (46 Janakowski), Janowski (46 Rotuski), Zimnicki, Sala, Jasikowski, Oziewicz (46. K. Hernik), Barzyński, D. Stanisławski, Gołębiowski (33 Kucharczyk).

Kibice którzy przyjechali do Jedlni Kościelnej, nie mieli czego żałować, bo mecz mógł się podobać. Początek spotkania należał do graczy z Białobrzegów, którzy objęli prowadzenie po strzale głową Marka Gołębiowskiego. Broń wyrównała po rzuci karnym, wykorzystanym przez Mariusza Marczaka. W 38 minucie po ładnej akcji, indywidualnej akcji, Jakub Chrzanowski dał radomianom prowadzenie.

W drugiej połowie zespół Broni miał dwie świetne okazje, za to Pilica miała też w końcówce swoją szanse, aby wyrównać.

W ekipie z Białobrzegów testowano kilku młodych zawodników jak Kamil Hernik z Polonii Warszawa, czy Bartłomiej Rotuski z Mazura Karczew. W kadrze zabrakło Marka Kaliszewskiego, który pojawi się na zajęciach w PIlicy w poniedziałek.

Z kolei w barwach Broni zabrakło kontuzjowanego Tunezyjczyka, Wajiha Bouchniby. Całkiem dobrze w bramce wypadł Kevin McMullin, a w środku pola Nigeryjczyk, Oshikoja Aijibola. Trener Tomasz Dziubiński zrezygnował z testowanego defensora, Michaela Custidiano. Jeszcze w tym tygodniu na zajęciach w Broni ma się pojawić testowany napastnik.