Warka wygrała z Wulkanem po samobójczym golu gracza z Zakrzewa

/W.Ł./
Artur Drachal z piłką nie zdołał pokonać bramkarza Warki, Adriana Jurczaka.
Artur Drachal z piłką nie zdołał pokonać bramkarza Warki, Adriana Jurczaka. W. Łyżwa
Piłkarze Wulkana Dróg nie potrafili skierować piłki do pustej bramki rywala z pięciu, dziesięciu metrów. Zamiast pewnej wygranej wyjechali z Warki bez punktów.

Na domiar złego pomogli gospodarzom wygrać spotkanie, strzelając sobie samobójczego gola w 89 minucie. Michał Kucharski wrzucił piłkę na pole karne Wulkana, tam futbolówka odbiła się od nogi jednego z zakrzewskich piłkarzy u ku ich rozpaczy wpadła do siatki, obok bezradnego Tomasza Borkowskiego.
Zarówno Warka jak Wulkan, to jedne z najsłabszych drużyn w czwartej lidze. W meczu "słabiaków" cenny trzy punkty zdobyli gospodarze. W pierwszej połowie, w doliczonym czasie gry (dwie minuty) doskonałej sytuacji nie wykorzystał Przemysław Rawa. W sytuacji sam na sam przez nikogo nie atakowany podał piłkę Jurczakowi. W drugich 45 minutach goście mieli wprost wyborne okazje strzeleckie. Nie potrafili nawet z pięciu metrów do pustej bramki skierować piłki do bramki. Takie okazje mieli, Kamil Rawa, Kamil Pysiak, Jarosław Kościołek. Znany ze stoickiego spokoju Jarosław Czupryn, szkoleniowiec Wulkana po meczu był bardzo wściekły. W poniedziałek chce się spotkać z zarządem klubu. Z kolei szkoleniowiec Warki Arkadiusz Skonieczny przyznał szczerze, że wygrana w tym meczu jego podopiecznym nie należała się.

MÓWIĄ TRENERZY
Arkadiusz Skonieczny, trener Warki: - Zdobyliśmy bardzo szczęśliwie trzy punkty. Na wygraną w tym meczu nie zasłużyliśmy. Wulkan miał kilka znakomitych okazji do zdobycia bramki.
Jarosław czupryn, trener Wulkana Dróg: - Jak się nie potrafi wygrać 4:0, to należy chociaż dowieźć do końca remis. Nie dość, że przegraliśmy, to jeszcze strzeliliśmy sobie samobójczą bramkę.

KS Warka - Wulkan Dróg Zakrzew 1:0 (0:0).
Bramka: 1:0 samobójcza 89.