Weekendowa kolejka w radomskich dwóch grupach klas A. Sprawdź wyniki i aktualną tabelę. Zobacz zdjęcia

Maciej Kwiatkowski
Remis zawodników Iskry w ostatnim domowym meczu rundy jesiennej.
Remis zawodników Iskry w ostatnim domowym meczu rundy jesiennej. Iskra Gózd
Trwają mecze przedostatniej kolejki w grupie I Rapo oraz grupie II Wosztyl. Czy zawodnicy podobnie, jak przed tygodniem urządzą sobie, jak i kibicom, prawdziwy pokaz skuteczności? W hicie kolejki Zawisza Sienno pokonał Młodzika 18 Radom. Za to Oronka Orońsko wygrała rundę jesienną w Wosztyl, grupie II.

Przedostatnia kolejka w radomskich A Klasach

Rapo , grupa I - kolejka 12 - 4-5 listopada
Zawisza Sienno - Młodzik 18 Radom 1:0 (1:0)
Bramka: Okurowski
Jedyny gol hitu kolejki padł tuż przed końcem pierwszej połowy. Dominik Sito uderzał z dystansu, bramkarz Młodzika "wypluł" piłkę, która spadła pod nogi Damiana Okurowski. Napastnik Zawiszy nie miał problemów z umieszczeniem jej w siatce.

- Po przerwie, szanowaliśmy wynik, broniliśmy się skutecznie, choć na 10 minut przed końcem mój zawodnik nie trafił piłką do pustej bramki. Mogliśmy wówczas zamknąć mecz, ale i tak po dobrym pojedynku, w osłabionym składzie, udało się zdobyć trzy punkty

- przyznał Krzysztof Sieczka, trener Zawiszy.

Pauza: KS Stromiec.

Oronka Orońsko- Chojniak Wieniawa 6:3 (0:2)
Do przerwy zanosiło się na sensację! Lider rozgrywek przegrywał z outsiderem już 0:2. Ponadto gospodarze musieli rywalizować, przez całą drugą połowę w osłabieniu, po czerwonej kartce, dla jednego z zawodników. Dokonane w przerwie zmiany przez trenera Kamila Czarneckiego, przyniosły jednak spodziewany efekt. Oronka wygrała ostatecznie 6:3! Oznacza, to że zespół z Orońska rundę jesienna zakończy na fotelu lidera.

KS Potworów - Ruszcovia Borkowice 0:2

KS Lesznowola - Powała Taczów 2:2

GPSZ Głuchów -Orzeł Gielniów 6:1

Blask Odrzywół - MKS Wyśmierzyce 5 listopada, 13:00

LKS II Promna - Sokół Przytyk 0:1.