[WIDEO] Campeon.pl Liga Okręgowa. Remis w derbach Radomia. Zamłynie - Centrum 3:3

Łukasz Kościelniak
W sumie w meczu Zamłynie Radom - Centrum Radom padło aż sześć bramek.
W sumie w meczu Zamłynie Radom - Centrum Radom padło aż sześć bramek. Tadeusz Klocek
Aż sześć bramek zobaczyli kibice w kolejnych derbach Radomia w Campeon.pl Lidze Okręgowej. Po emocjonującym spotkaniu Zamłynie zremisowało z Centrum 3:3.

Początek spotkania był wyrównany, obydwie drużyny od samego początku odważnie szukały swoich szans do zdobycia bramki. W końcu jedna z nich przyniosła gola. W 17. minucie z bliska piłkę do siatki skierował Patryk Szubiński. Goście domagali się spalonego, ale sędzia nie zmienił decyzji. Wyrównanie przyszło bardzo wcześnie, bo już 180 sekund później. Z dystansu bardzo mocnym strzałem z rzutu wolnego popisał się Przemysław Zakrzewski, Piotr Prasek próbował odbić futbolówkę, ale ta i tak wpadła do bramki. Tuż przed przerwą prowadzenie gospodarzom dał Mateusz Midziołek, który jeszcze w tamtym sezonie reprezentował barwy "Centralnych".

Centrum wyrównało w 55. minucie po totalnie absurdalnej sytuacji. Prasek przy próbie wykopu piłki trafił w plecy swojego kolegi z drużyny, odbita futbolówka spadła pod nogi znajdującego się w polu karnym Zakrzewskiego, a napastnik zespołu Marcina Wiatraka skorzystał z prezentu i doprowadził do wyrównania. Niespodziewanie jednak chorągiewkę podniosła sędzia boczna, która uznała, że Zakrzewski był na spalonym. Taka decyzja wywołała spore oburzenie wśród zawodników i kibiców, ale na jej szczęście sędzia główny podjął inną decyzję i wskazał na linię środkową.

Zamłynie szybko jednak podniosło się i znów objęło prowadzenie po godzinie gry. Tym razem świetną akcją indywidualną popisał się Mateusz Kubica. Wydawało się, że ten wynik już się utrzyma, ale Centrum grało do końca i w 90. minucie po wrzucie z autu piłka spadła pod nogi rezerwowego Filipa Grzyba, który zdobył swoją debiutancką bramkę na boiskach Campeon.pl Ligi Okręgowej.

Zamłynie Radom - Centrum Radom 3:3 (2:1)
Patryk Szubiński 17', Mateusz Midziołek 45', Mateusz Kubica 60' - Przemysław Zakrzewski 20', 55', Filip Grzyb 90'.