[WIDEO] To była miazga! Rosa Radom wygrała z Kotwicą Kołobrzeg (zdjęcia)

/SzS/
Korie Lucious (z lewej) rozegrał bardzo dobry mecz
Korie Lucious (z lewej) rozegrał bardzo dobry mecz Ł. Wójcik
W meczu trzeciej kolejki Tauron Basket Ligi, Rosa Radom pokonała w dobrym stylu Kotwicę Kołobrzeg 73:56

Rosa Radom - Kotwica Kołobrzeg 73:56 (13:12, 23:14, 21:14)

ROSA: Dłoniak 17 (1), Archibeque 14, Majewski 13 (2), Johnson 8 (2), Witka 2, Łączyński 0 oraz Lucious 10 (2), Adams 9, Jeszke 0, Radke 0, Zalewski 0, Kardaś 0.
Kotwica: Callahan 16 (2), Djurić 8 (2), Sapp 6, Parks 5, Ciechociński 0 oraz Parzych 11 (2), Johnson 7, Wichniarz 3 (1), Złoty 0, Arabas 0.

- To była miazga - mówili kibice wychodząc w sobotni wieczór z hali MOSiR w Radomiu. Rosa wygrała trzeci mecz z rzędu. Co ważne, drużyna pokazała kawał doskonałej koszykówki i po raz kolejny okazało się, że trener Wojciech Kamiński ma zespół, kolektyw, a nie zbiór indywidualności.

Jedynie w pierwszych minutach Rosa nie mogła odpowiednio wejść w mecz i przegrywała 2:9. Jednak z biegiem czasu drużyna poprawiła obronę, rzuty zaczęły wpadać i pierwszą kwartę radomianie kończyli z minimalną przewagą. Kolejne kwarty to już bardzo dobra i mądra gra Rosy. Kibice zobaczyli kilka efektownych akcji, świetne asysty Korie Luciousa, trójki Eljaha Johnsona i kapitalne wsady Kima Adamsa.

W niedzielę o godz. 17 w radomskiej hali przy ul. Narutowicza 9, Rosa z Kotwicą zagrają w meczu Intermarche Basket Cup.