(WIDEO, ZDJĘCIA) Broń Radom wygrała z młodzieżą Korony Kielce. Zagrał nowy bramkarz

SzS
Jakub Kosiorek zagrał w Broni
Jakub Kosiorek zagrał w Broni Sylwester Szymczak
Piłkarze trzecioligowej Broni Radom, w towarzyskim meczu zmierzyła się z liderem Centralnej Ligi Juniorów, młodzieżą Korony Kielce.

Broń Radom - Korona CLJ Kielce 4:2 (0:1)
Bramki: Leśniewski 49, Śliwiński 55, Imiela 71, Goljasz 86- Sowiński 43, J. Górski 47
Broń: Kosiorek (60 Młodziński) - Góźdź (66Sala),, Gorczyca (66 W. Kupiec), Kventsar Stefanski (46 Wicik), Paterek (70 Winiarski), Czarnota (58 Możdzonek), Imiela Leśniewski (60 Nogaj), Czarnecki, Śliwiński (60 Goljasz).

W ekipie Broni po raz drugi zagrał testowany Piotr Goljasz, 20-letni napastnik Stali Mielec. Wystąpił też 24 letni bramkarz, Jakub Kosiorek, w przeszłości grający w Ruchu Chorzów, Flocie Świnoujście, czy też Błękitnych Stargard.

To był dobry mecz z obu stron. Młody zespół Korony jest liderem i walczy w Centralnej Lidze Juniorów o mistrzostwo Polski. Przyjezdni bardzo wysoko zawiesili poprzeczkę. Po wyrównanym początku, Broń wypracowała sobie sporą przewagę, ale do zdobycia bramki brakowało niewiele. W 27 minucie po strzale Kamila Czarneckiego piłka odbiła się od poprzeczki. Tuż przed przerwą kielczanie przeprowadzili pierwszą groźną akcję, po szybkim kontrataku zdobyli gola.
Po błędzie w defensywie radomianie zaraz na początku drugiej połowy stracili kolejną bramkę. Strata drugiej bramki nie podłamała gospodarzy o Broń cały czas konsekwentnie dążyła do zdobycia bramek. Po dograniu Czarneckiego już w 49 minucie było 1:2, a chwilę później po rozegraniu rzutu rożnego, Przemysław Śliwiński doprowadził do remisu.
Bramkę na 3:2 z 16 metrów zdobył Adam Imiela, a wynik przypieczętował testowany Goljasz.