[WIDEO, ZDJĘCIA] Koszykarze Hydrotrucku Radom przegrali z MKS Dąbrowa Górnicza

szsZaktualizowano
W niedzielny wieczór, koszykarze Hydrotrucku Radom podejmowali MKS Dąbrowa Górnicza, ale przegrali to spotkanie. O wyniku meczu zadecydowała bardzo słaba ostatnia kwarta.

Hydrotruck Radom - MKS Dąbrowa Górnicza 65:76 (17:21, 17:23, 21:14, 10:18)
Hydrotruck: Sanadze 20 (1), Williams 16, Mielczarek 5 (1), Piechowicz 3 (1), Zegzuła 2 oraz Lindborn 9 (1), Bogucki 6, Trotter 2, Neal 2, Wall 0
Hydrotruck: De Leon 17 (1), Wojciechowski 15 (2), Deng 12 (1), Malvin 12 (2), Zębski 10, Richardson 6 (2), Gabiński 4, Kobel 0.

Początek spotkania dla zespołu gości, którzy przez chwilę prowadzili 2:7, ale gospodarze, bardzo szybko się przebudzili i zdobyli sześć "oczek" z rzędu. Po dobrym fragmencie nastąpił chwilowy przestój radomskiej drużyny i zrobiło się 8:14. Gospodarze grali falami, popełniali sporo błędów, aby za chwili zmuszać do błędów przeciwnika. Stąd i wynik zmieniał się co kilka chwil

Słabo zaczęli radomscy koszykarze drugą kwartę. Rywale wykorzystali proste straty i szybko odskoczyli na dziewięć punktów. Dwie "trójki" gracze z Dąbrowy rzucili praktycznie bez obrony. Dopiero w 16 minucie, najpierw Trotter, a chwilę potem Duda Sanadze trafili z dystansu i zmniejszyli stratę do gości.
W końcówce drugiej kwarty naszą drużynę dopadła jakaś rzutowa indolencja, bo 4-5 kolejnych akcji nie zakończyli trafieniami i zrobiło się 34:44 i z takim wynikiem obie drużyny udały sie na przerwę.

Drugą połową lepiej zaczęli koszykarze Hydrotrucku. Podkręcili tempo, zacieśnili obronę i zdobyli szybkie sześć punktów z rzędu. Za moment po trafieniu z dystansu, Marcina Piechowicza było już 43:44 i radomianie wrócili do gry. Radomianie wyszli na prowadzenie po "trójce" Artura Mielczarka. Trener Dąbrowy, Jacek Winnicki mocno się denerwował. Jego zespół pierwsze punkty w trzeciej kwarcie zdobył dopiero po sześciu minutach. Trwała zaciekła i agresywna walka punkt za punkt, wynik dość długo oscylował wokół remisu.

Ostatnią kwartę Ben Richardson rozpoczął celną trójką dla gości. W odpowiedzi radomskim koszykarzom nie udało się zakończyć punktami dwóch akcji. Sześć minut przed końcem było już 58:66. Z upływem czasu Hydrotruck był coraz bardziej bezradny, Z dystansu punkty dla Dąbrowy dołożył Wojciechowski i jego drużyna na cztery minuty przed końcem miała już 14 "oczek" więcej.

(ZDJĘCIA) Zachwycająca forma pięknej, radomskiej trenerki. Pomogła już wielu ludziom

Znasz radomską piłkę nożną? Bez problemu rozwiążesz QUIZ

Radomiak Radom przed rundą wiosenną 2018/19 [ZDJĘCIA]

[HIT] Radomianka, Aleksandra Buczyńska, to jedna z najpiękniejszych polskich tenisistek!

Zobacz 20 najciekawszych transferów w regionie radomskim

[UNIKATOWE ZDJĘCIA] Kibicowskie klimaty w regionie radomskim. Niektórych ekip już nie ma

Materiał oryginalny: [WIDEO, ZDJĘCIA] Koszykarze Hydrotrucku Radom przegrali z MKS Dąbrowa Górnicza - Echo Dnia Radomskie

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.