(WIDEO, ZDJĘCIA) W sparingowym pojedynku Broń Radom wygrała z Oskarem Przysucha

SzS
W ekipie Oskara zagrał Princewill Okachi
W ekipie Oskara zagrał Princewill Okachi Joanna Gołąbek
W towarzyskim meczu, piłkarze trzecioligowej Broni Radom pokonali Oskara Przysucha 2:0. W ekipie gości niezły występ zaliczył Nigeryjczyk, Princewiil Okachi.

BROŃ RADOM - OSKAR PRZYSUCHA 2:0 (0:0).
Bramki: Śliwiński 52, Nogaj 84
Broń Bochniewski - Sala, Gorczyca, Kventsar, Stefański, Nogaj, Czarnota, Więcek, Winiarski, Nogaj, Nowosielski, Śliwiński.
Broń II polowa: Młodzinski - Góźdź, W. Kupiec, Gorczyca (60 Machajek), Kventsar (72 E. Warych), Możdżonek, Winiarski (74 Nowosielski), Imiela, Leśniewski, Paterek, Śliwiński (60 Nogaj).
Oskar: Wieczorek - Lech, Walasek, Moskwa, M. Gil. Okachi, Kępka, Kubryn, Madej, Bojek, Kołtunowicz oraz Myc, Nikołajec, Hebda, Bednarek, Sapieja, Włodarczyk.

W pierwszej połowie to nie było porywające widowisko. Oskar postawił się wyżej notowanej Broni, a sytuacji podbramkowych z obu stron było jak na lekarstwo. Dopiero po zmianiue stron zarysowała się wyraźna przewaga radomian, którzy zdobyli dwie bramki, a mogli ich strzelić dużo więcej. Między innymi dwukrotnie Konrad Paterek przegrał pojedynek sam na sam z Pawłem Wieczorkiem, a w 75 minucie poprzeczka po strzale Dominika Leśniewskiego uratowała drużynę z Przysuchy.