Wielkie sukcesy tancerzy z białobrzeskiej szkoły "Kosmos"! Na turniejach on-line zdobyli medale i puchary

Izabela Kozakiewicz
"Kometki" z białobrzeskiej szkoły Tańca "Kosmos" z turniejowymi medalami i dyplomami. Szkoła Tanca Kosmos/Facebook
Młodzi tancerze ze szkoły "Kosmos" w Białobrzegach trenują i wygrywają! W czasie pandemii turnieje przeniosły się do internetu i dzieciaki z Białobrzegów triumfują zdobywając kolejne nagrody.

Więcej ciekawych i ważnych informacji znajdziesz na stronie głównej ECHODNIA.EU/RADOMSKIE

Tancerze ze Szkoły tańca "Kosmos" w Białobrzegach niestrudzenie trenują i jak pokazują ostatnie sukcesy robią to dobrze i rozwijają swoje talenty. A, że mamy pandemię to i taneczne turnieje przeniosły się do internetu. W ostatnim czasie dzieci, które trenują w "Kosmosie" wzięły udział w trzech takich wydarzeniach i każdy zakończył się sukcesem.

Tuż przed świętami grupy z Białobrzegów uczestniczyły w Festiwalu Tańca "Rudolf" on line. "Kometki" zajęły drugie miejsce w kategorii Grupy street dance do 12 roku życia (początkujące). "Rakietki" wygrały w kategorii Street dance Formacje 8-9 lat - średnio zaawansowane. A "Dzieci Kosmosu" wytańczyły pierwsze miejsce w Street dance Formacje 10-13 lat średnio zaawansowane. Dodatkowo dostały Nagrodę Specjalną.

Wcześniej grupy ze Szkoły Tańca "Kosmos" wzięły udział w Grand Prix Polski Katowice 2020. "Kometki" zajęły pierwsze miejsce w kategorii formacji "Pierwszy krok". "Rakietki" zdobyły wyróżnienie w kategorii hip - hop formacje 8 - 11 lat, a "Dzieci Kosmosu" zajęły drugie miejsce w kategorii street dance.

Dzieci zdobyły też nagrody VI Ogólnopolskiego Turnieju Tańca E-Dance. "Kometki" wytańczyły pierwsze miejsce, "Rakietki" czwarte miejsce, a "Dzieci Kosmosu" drugie miejsce. Dodatkowo udało się zdobyć drugie miejsce w kategorii hip hop solo do lat 7, pierwsze miejsce w kategorii POPPING 10-11 lat, 1 miejsce POPPING powyżej lat 15 oraz zwyciężyć w kategorii DANCEHALL powyżej 14 lat.