Wiktor Cielecki kandydatem na burmistrza Szydłowca

  Wiktor Cielecki kandydatem na burmistrza Szydłowca

  /mod/

  Echo Dnia Radomskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Radomskie

  Wiktor Cielecki potwierdza start w wyborach na burmistrza Szydłowca z Komitetu Wyborczego Wyborców Nasze Porozumienie Ludowe.
  Wiktor Cielecki na burmistrza Szydłowca startuje z Komitetu Wyborczego Wyborców – Nasze Porozumienie Ludowe.

  Wiktor Cielecki na burmistrza Szydłowca startuje z Komitetu Wyborczego Wyborców – Nasze Porozumienie Ludowe. ©Archiwum prywtane

  Wiktor Cielecki, ekspert do spraw komunikacji społecznej i muzyk z Szydłowca, zapowiedział w rozmowie z nami rejestrację Komitetu Wyborczego Wyborców - Nasze Porozumienie Ludowe. Właśnie z niego będzie startował w wyborach na burmistrza miasta.

  Wokół wspomnianego Komitetu skupiają się ludzie ze średnią wieku około 30 lat.

  - Zależało nam na młodych osobach, jeszcze bez bagażu politycznego, ze świeżymi pomysłami na nasze miasto - mówi Wiktor Cielecki. - Chcemy przeciwstawić się tej biedzie, jaka panuje w Szydłowcu i obecnym rządzącym.

  Program wyborczy Naszego Porozumienia Ludowego zakłada między innymi: utworzenie Szydłowieckiej Strefy Inwestycji, rewitalizację zalewu w mieście, powołanie Rady Seniorów, utworzenie Partyzanckiego Szlaku Turystycznego, ulgi na dla przedsiębiorców zatrudniających bezrobotnych, przyjazną politykę w obrębie edukacji czy pozyskiwanie pieniędzy z unii na rozwój i infrastrukturę.

  Wiktor Cielecki ma 44 lata. W walce o fotel burmistrza Szydłowca wystartuje pierwszy raz. Jest ekspertem do spraw komunikacji społecznej i muzykiem. Gra na wielu instrumentach. Obecnie, jak mówi, nie pracuje, w całości bowiem chce poświęcić się kampanii wyborczej. Z dumą podkreśla, że wśród członków jego rodziny były postacie zasłużone dla Szydłowca.

  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Radomskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (73)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (73) forum.echodnia.eu

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy:

  Wideo