Wolsztyniak - AZS Politechnika 43:29!

/W.Ł./
Damian Misiewicz w meczu z Wolsztyniakiem zdobył jedenaście bramek, najwięcej dla AZS Politechnika. Tadeusz Klocek
W meczu siódmej kolejki pierwszej ligi piłkarzy ręcznych Wolsztyniak Wolsztyn pokonał AZS Politechnika Radom 43:29.

Wolsztyniak - AZS Politechnika 43:29 (22:15)
Wolsztyniak: Musiał, Płócieniczak - Przekwas 8, Szuta 7, Kaczmarek 7, Pietruszka 6, Cichy 5, Raczkowiak 3, Chrapa 3, J. Tomiak 2, Rogoziński 1, M. Tomiak 1, Tokarek 0.
Karne: 3/5. Kary: 12 minut.

AZS: Jarosz, Bury - Misiewicz 11, Jeżyna 6, Kalita 6, Mroczek 5, Cupryś 1, Świeca 0, Przykuta 0, Guzik 0, Lipczyński 0, Trojanowski 0.
Karne: 2/5. Kary: 8 minut.

Zmęczeni bardzo długą podróżą (około 430 km.) w busie szczypiorniści Politechniki rozpoczęli mecz obiecująco. Po bramce Macieja Jeżyny prowadzili 1:0. Do 20 minuty na prowadzenie wychodzili jeszcze kilka razy. W tej minucie było 11:10. Później gospodarze "odjechali" z wynikiem. W 26 min. już było 19:12. Na początku drugiej połowy AZS zerwał się do ataków i odrobił kilka bramek straty (23:19), ale to było wszystko, na co było stać radomian w tym pojedynku.

Który radomski zawodnik otrzymał w tym meczu czerwoną kartkę i jak grały inne drużyny? O tym czytaj w poniedziałkowym "Echu Sportowym.