Wosztyl.eu A klasa, grupa 2. 23. kolejka. Szalony mecz Chojniak Wieniawa - Blask Odrzywół. Wyniki i aktualna tabela

Stanisław Wróbel
Piłkarze Blasku Odrzywół przed meczem w Wieniawie.
W sobotę i niedzielę, 20 i 21 maja rozgrywana jest kolejna wiosenna kolejka radomskiej Wosztyl.eu A klasy. W grupie 2 odbył sie mecz na szczycie, Zodiak Sucha-Sokół Przytyk, czyli lidera z wiceliderem. Wygrał lider z Suchej Oto wyniki i tabela.

Wyniki 23.kolejki Wosztyl klasy A- grupa 2
Zodiak Sucha-Oronka Orońsko 4:2(4:1)
Bramki: Wielgus - dwie, Sadzik , Jasiński - Czarnecki - dwie
Zodiak: Młodziński - Sitarek, Gajda, K.Cybulski, Smagowski - Strzelecki , Sadzik, Jasiński (Glegoła), Liadryk(Kowalczyk) -
Wielgus (Kawecki), Wójcik (Moskwa)
Oronka: W. Grzyb - Suligowski, Bińkowski, Pietralski, Szczygłowski, Patyna, Nogaj, Czerepak, Fajdek, Sapieja, Czarnecki oraz Śwircz, Mazur, Orłowski, Drużdżel.

Wulkan Zakrzew-MKS Wyśmierzyce 3:1(2:0)
Bramki: Janduła 22, samobójcza 28, Puk 52 dla Wulkana

Chojniak Wieniawa - Blask Odrzywół 3:4(0:4)
Bramki: samobójcza 5, Stolarczyk - dwie 15 i 42, Rychta 22 dla Blasku
Blask: Wiktor Gut - Joachim Wiśniewski, Patryk Bors, Cezary Maślanek (od 65 Bartłomiej Rychta), Dawid Muszyński, Jakub Gajos (od 58 Michał Rzepkowski), Kacper Włodarczyk, Mateusz Bińkowski (od 70 Damian Pełka), Krystian Walczyk (od 73 Bartłomiej Sułecki), Łukasz Rychta, Daniel Stolarczyk (od 80 Adrian Baranowski).

Szalony mecz. Goście po pierwszej połowie prowadzili 4:0 po czym...stanęli i dali sobie strzelić aż trzy gole.

KS Lesznowola - Ruszcovia Borkowice 1:6
Bramki: Patryk Gil - dwie, Robert Jelonek, Kamil Skuza, Bartek Włodarczyk , Jakub Kacprzak - dla Borkowic
Ruszcovia: Bąbka - Jelonek, M.Raczyński, M.Fidos, Płóciennik, Depo, B.Włodarczyk, Kacprzak, K.Skuza, Kapusta, P.Gil oraz F.Włodarczyk, Wilczak, Zaraś.

Zobaczcie jak piłkarze z Borkowic cieszyli się po zwycięstwie

Orzeł Gielniów-GPSZ Głuchów 1:0(0:0)
Bramka: Kacper Michurski 90
W 85 minucie drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymał zawodnik Orłą Adrian Narożnik. Mimo to gospodarze wygrali. Zwycięska bramka padła w ostatnich sekundach meczu.