Wosztyl.eu Klasa A, grupa 2. Zodiak nie zawodzi. Wyśmierzyce pokonały Wulkana

Sylwester Szymczak
Blask Odrzywół
W grupie 2 Wosztyl.eu Klasy A doszło do bardzo ciekawego spotkania, w którym spadkowicz Oronka Orońsko, przegrała z liderem, Zodiakiem Sucha. Podopieczni trenera Pawła Młodzińskiego na razie nie zawodzą.

Kolejny bardzo dobry mecz zagrali też piłkarze z Przytyka. Szanse na wygrzebanie się z ostatniego miejsca mieli zawodnicy z Głuchowa. Do przerwy prowadzili 1:0 z zespołem Orła Gielniów, ale niestety druga połowa należała już do przeciwnika i Głuchów nadal zamyka tabelę. Wicelider, GKSStromiec zaaplikował aż osiem bramek drużynie Legionu Głowaczów. Takiego wyniku chyba nikt sie nie spodziewał. Coraz wyżej w tabeli jest Ruszcovia Borkowice, która niedawno balansowała nad strefą spadkową. Po zdobyciu sześciu punktów z rzędu, wskoczyła na szóste miejsce.

Ruszcovia Borkowice - KS Lesznowola 5:3 (2:2), Suder, Kacprzak, Płuciennik, Sapieja, Skuza - M. Okolus 3 ;

Oronka Orońsko - Zodiak Sucha 1:4 (0:2), Rogala - Lisiewski 2, Wielgus 2

Kraska Jasieniec - Sokół Przytyk 0:3 (0:1), Michał Soliński 10.z karnego, 60, Kamil Kowalczyk 85.

GKS Stromiec - Legion Głowaczów 8:1 (4:1), Wojas dla Legionu

GPSZ Głuchów - Orzeł Gielniów 1:2 (1:0), Fąfara z karnego dla Głuchowa.

MKS Wyśmierzyce - Wulkan Zakrzew 1:0 (0:0), D. Dąbrowski

Blask Odrzywół - Chojniak Wieniawa 3:0 (1:0), Muszyński, Furmański, Rzepkowski.

1. Zodiak Sucha 10 28 35-7
2. Stromiec 10 25 38-12
3. Sokół Przytyk 10 22 25-5
4. Wulkan Zakrzew 10 19 25-9