Wulkan remisuje z Warką, Szydłowiec lepszy niż Pilica

/SzS/
Mecz Wulkana z Warką przyniósł wiele emocji
Mecz Wulkana z Warką przyniósł wiele emocji S.Szymczak
W czwartoligowych derbach regionu radomskiego Wulkan Zakrzew zremisował z Klubem Sportowym Warka 1:1. Ten wynik nie zadowolił żadnej z drużyn. W drugich derbach, Szydłowianka pokonała 1:0 Pilicę Białobrzegi.

Wulkan Zakrzew - KS Warka 1:1 (1:1)

1:0 K. Pysiak 3, 1:1 B. Jałocha 39 z karnego.

Wulkan: Borkowski - Ziółek, Senator, Izdebski, Siara, Stępniewski (84 Jackowski), Rysiewski, K. Pysiak, Stańczykowski (52 Skorupa), Turczyk, S. Pysiak (74 Kowalik).

Warka: K. Kowalczyk, Baduła, Strąg, Misztal, Kłos, Doliński (82 Adamczyk), Malinowski, P. Kowalczyk (46 Karski), Zawadzki (57 Rokita), Jałocha, Kocyk.

Przed przerwą więcej z gry mieli goście i to oni powinni wysoko prowadzić. W drugiej połowie z kolei gospodarze nadawali ton grze. W ostatnim kwadransie gracze Wulkana zmarnowali co najmniej trzy dogodne sytuacje do strzelenia zwycięskiej bramki.

Szydłowianka Szydłowiec - Pilica Białobrzegi 1:0 (1:0)
1:0 Kowalczyk 19

Jedyną bramkę w spotkaniu, które nie stało na najwyższym poziomie, zdobył Michał Kowalczyk. Po podaniu Szymona Kurbiela, głową skierował piłkę do siatki.