MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Wybory 2024. Wojciech Wachnik, nowy burmistrz Magnuszewa, bez tajemnic. Zakochany w rodzinie

Wojciech Szczepański
Wojciech Szczepański
Wojciech Wachnik z żoną Anetą, córką Zosią i synkiem Olusiem. Więcej na kolejnych zdjęciach.
Wojciech Wachnik z żoną Anetą, córką Zosią i synkiem Olusiem. Więcej na kolejnych zdjęciach. Archiwum prywatne
Wybory samorządowe odbyły się 7 kwietnia 2024 roku - pierwsza tura oraz 21 kwietnia - druga tura. Na echodnia.eu prezentujemy Zwycięzców wyborów na burmistrzów, wójtów każdego miasta i gminy w regionie. Dziś Wojciech Wachnik, pracownik Urzędu Miasta i Gminy Magnuszew, który został nowym burmistrzem Magnuszewa.

Wojciech Wachnik, nowy burmistrz Magnuszewa bez tajemnic

Wojciech Wachnik ma 35 lat. Prowadzi własną działalność gospodarczą. Jest także pracownikiem Urzędu Miasta i Gminy Magnuszew. Prowadzi również gospodarstwo rolne. Nie należy do żadnej partii politycznej, kandydował jako kandydat niezależny. Do wyborów startował z Komitetu Wyborczego Wyborców Lepsza Perspektywa. Wygrał w drugiej turze uzyskując 1475 głosów - 52,18%. Pokonał Marka Drapałę - 1352 głosów - 47,82%.

Wojciech Wachnik - działalność

Wojciech Wachnik prowadzi własną działalność gospodarczą, jest agentem ubezpieczeniowym grupy PZU. Od 11 lat jest pracownikiem Urzędu Miasta i Gminy Magnuszew na stanowisku kierowcy autobusu szkolnego, a od ponad 5 lat pełni również funkcję Inspektora Ochrony Danych w Urzędzie Miasta i Gminy Magnuszew jak również w innych jednostkach organizacyjnych Urzędu Gminy. Wraz z małżonką prowadzi również wspólne gospodarstwo rolne.

Zobacz galerię prywatnych i służbowych zdjęć Wojciecha Wachnika nowego burmistrza Magnuszewa

Wojciech Wachnik chętnie bierze udział w lokalnych wydarzeniach kulturalnych na terenie gminy.

- Jestem zaangażowany w dobro społeczności lokalnej poprzez uczestnictwo w akcjach charytatywnych na terenie gminy. Biorę aktywny udział w lokalnych obchodach świąt narodowych i regionalnych. Angażuję się w projekty społeczne, które budują poczucie wspólnoty i dumy z przynależności do regionu - mówi pan Wojciech.

Wojciech Wachnik prywatnie

Wojciech Wachnik mieszka w malowniczej miejscowości Boguszków, położonej w północnej części miny Magnuszew, tuż nad brzegiem rzeki Pilicy.

Z żoną Anetą mają dwójkę dzieci: siedmioletnią Zosię i pięcioletniego Olusia. Od pięciu lat wraz z żoną prowadzą wspólne gospodarstwo rolne.

Pan Wojciech wśród swoich zainteresowań wymienia: bezpieczeństwo, sport, turystykę, politykę, informatykę i podróże, w tym wspólne wyjazdy na wycieczki. Lubi aktywnie spędzać czas wspólnie z rodziną.

- Jestem szczęśliwym członkiem wielodzietnej rodziny co wpłynęło pozytywnie na moje wartości i zobowiązanie do wspierania więzi społecznych opartych na wartościach tradycyjnej rodziny wychowanej w wierze, uczciwości i niesieniu pomocy drugiemu człowiekowi

- mówi pan Wojciech.

Jeździ dużym rodzinnym samochodem.

Zobacz galerię prywatnych i służbowych zdjęć Wojciecha Wachnika, kandydata na burmistrza Magnuszewa

Wojciech Wachnik, nowy burmistrz - program dla miasta i gminy Magnuszew

Wojciech Wachnik swój start w wyborach uzasadnia głębokim zaangażowaniem w poprawę warunków życia mieszkańców oraz rozwój całej gminnej społeczności.

- Moją motywacją jest dążenie do budowy lepszej przyszłości dla miasta i regionu poprzez skuteczne zarządzanie zasobami publicznymi, promowanie uczciwości i transparentności w rządzeniu oraz realizacja projektów, które poprawią jakość życia mieszkańców. Zależy mi na budowaniu silnej, zjednoczonej społeczności, gotowej do stawiania czoła przyszłym wyzwaniom. Wychowany w rodzinie wielodzietnej nauczyłem się szacunku, współpracy i dzielenia się. To doświadczenie nauczyło mnie empatii i zdolności do rozwiązywania konfliktów, co przyda mi się w pracy dla dobra naszej społeczności. Jako kandydat do urzędu burmistrza stoję ponad podziałami i układami. Moje działania są kierowane wyłącznie dążeniem dla dobra wspólnoty, niezależnie od przynależności partyjnej czy interesów grupowych - mówi pan Wojciech.

Zobacz galerię prywatnych i służbowych zdjęć Wojciecha Wachnika, nowego burmistrza Magnuszewa

Oto wszyscy kandydaci na burmistrza Magnuszewa w wyborach 2024

od 7 lat
Wideo

Zakaz krzyży w warszawskim urzędzie. Trzaskowski wydał rozporządzenie

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na echodnia.eu Echo Dnia Radomskie