reklama

Wybory Parlamentarne 2019. Wyniki wyborów do Sejmu z okręgu nr 17 i Senatu, okręg nr 50

Małgorzata Wójcik-Nowacka
Małgorzata Wójcik-Nowacka
Zaktualizowano 
Kto wygrał wybory 2019? Sprawdź listy kandydatek i kandydatów do Sejmu i Senatu i przekonaj się, kto uzyskał najwięcej głosów. Kogo wybrali do Parlamentu w 2019 roku obywatele, których miejsce zamieszkania to obszary powiatów: lipski, radomski, szydłowiecki, zwoleński oraz miasta na prawach powiatu: Radom? Zobacz, kto dostał się do Sejmu z okręgu nr 17 i będzie nas reprezentować właśnie jako poseł, a kto dostał się do Senatu z okręgu nr 17 i niebawem będzie senatorem. Zobacz, ilu twoich faworytów wygrało wybory parlamentarne 2019.

Wyniki wyborów do Sejmu dla okręgu wyborczego nr 17

Granice tego okręgu to część województwa mazowieckiego obejmująca obszary powiatów:

  • białobrzeski,
  • grójecki,
  • kozienicki,
  • lipski,
  • przysuski,
  • radomski,
  • szydłowiecki,
  • zwoleński
    oraz miasta na prawach powiatu:
  • Radom.

Już wiemy, kto dostał się do Parlamentu. Wyniki wyborów parlamentarnych 2019 sa już oficjalne i ostateczne. Przekonaj się, kto w najbliższej kadencji Sejmu będzie cię reprezentował.

Lista kandydatów nr 1: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1. Maliszewski Mirosław Wojciech ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 12 752
  • Procent głosów oddanych na listę: 37,3%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 3,81%
  • Miejsce zamieszkania: Maciejowice
  • Zawód: rolnik-ogrodnik

2. Grabowski Dariusz Maciej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 400
  • Procent głosów oddanych na listę: 7,02%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,72%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: nauczyciel akadmicki

3. Jaworska Bogusława Janina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 072
  • Procent głosów oddanych na listę: 8,99%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,92%
  • Miejsce zamieszkania: Podzagajnik
  • Zawód: wyższy urzędnik samorządowy

4. Duszyk Adam Benon ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 523
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,46%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,45%
  • Miejsce zamieszkania: Radom
  • Zawód: nauczyciel

5. Fidos Robert Sylwester ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 277
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,74%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,38%
  • Miejsce zamieszkania: Skrzyńsko
  • Zawód: nauczyciel

6. Dobosz Robert ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 142
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,27%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,64%
  • Miejsce zamieszkania: Narty
  • Zawód: technik mechanik

7. Malec Ewa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 593
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,66%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,48%
  • Miejsce zamieszkania: Świerże Górne
  • Zawód: nauczyciel

8. Nalewajko Irena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 849
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,48%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,25%
  • Miejsce zamieszkania: Pionki
  • Zawód: technik ekonomista

9. Jaroszek-Nowak Ilona Dorota ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 708
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,07%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,21%
  • Miejsce zamieszkania: Radom
  • Zawód: prawnik

10. Dudek Jadwiga ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 634
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,85%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,19%
  • Miejsce zamieszkania: Świesielice
  • Zawód: rolnik

11. Ślifirczyk Mirosław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 042
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,05%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,31%
  • Miejsce zamieszkania: Jaszowice
  • Zawód: manager

12. Stolarczyk Agnieszka Barbara ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 159
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,39%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,35%
  • Miejsce zamieszkania: Radom
  • Zawód: pielęgniarka

13. Węgrzecka Maria Agnieszka ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 803
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,35%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,24%
  • Miejsce zamieszkania: Rzeczniówek
  • Zawód: wyższy urzędnik samorządowy

14. Gąsiorowska Barbara Elżbieta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 874
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,56%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,26%
  • Miejsce zamieszkania: Pobiedna
  • Zawód: nauczyciel

15. Siniarska Karolina Zofia ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 206
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,6%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Wrzos
  • Zawód: rolnik

16. Rejczak Krzysztof Leszek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 770
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,25%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,23%
  • Miejsce zamieszkania: Sulistrowice
  • Zawód: informatyk

17. Gumowski Ireneusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 949
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,78%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,28%
  • Miejsce zamieszkania: Branica
  • Zawód: oligofrenopedagog

18. Gołąbek Zbigniew ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 432
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,19%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,43%
  • Miejsce zamieszkania: Radom
  • Zawód: nauczyciel

Lista kandydatów nr 2: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1. Suski Marek ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 69 141
  • Procent głosów oddanych na listę: 35,69%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 20,64%
  • Miejsce zamieszkania: Grójec
  • Zawód: polityk - sekretarz stanu

2. Fogiel Radosław Aleksander ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 26 707
  • Procent głosów oddanych na listę: 13,79%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 7,97%
  • Miejsce zamieszkania: Radom
  • Zawód: przedstawiciel władzy samorządowej

3. Kwiecień Anna ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 23 670
  • Procent głosów oddanych na listę: 12,22%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 7,07%
  • Miejsce zamieszkania: Radom
  • Zawód: ekonomista

4. Kosztowniak Andrzej Tomasz ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 12 619
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,51%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 3,77%
  • Miejsce zamieszkania: Radom
  • Zawód: ekonomista prawnik

5. Bąk Dariusz ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 12 494
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,45%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 3,73%
  • Miejsce zamieszkania: Białobrzegi
  • Zawód: leśnik

6. Białecka Ewa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 8 910
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,6%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,66%
  • Miejsce zamieszkania: Odrzywół
  • Zawód: wyższy urzędnik samorządowy

7. Górska Agnieszka Beata ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 9 134
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,72%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,73%
  • Miejsce zamieszkania: Szydłowiec
  • Zawód: ekonomista

8. Rejczak Jan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 783
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,44%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,83%
  • Miejsce zamieszkania: Radom
  • Zawód: nauczyciel akademicki - nauki techniczne

9. Markowska-Bzducha Ewa Iwona ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 915
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,99%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,57%
  • Miejsce zamieszkania: Ślepowron
  • Zawód: nauczyciel akademicki - nauki ekonomiczne

10. Margas Leszek Tadeusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 605
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,34%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,78%
  • Miejsce zamieszkania: Milejowice
  • Zawód: wyższy urzędnik władz samorządowych

11. Michałowska Aurelia Bogusława ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 882
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,46%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,26%
  • Miejsce zamieszkania: Radom
  • Zawód: wyższy urzędnik administracji rządowej

12. Paczyńska Dorota Jolanta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 610
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,83%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,48%
  • Miejsce zamieszkania: Jedlanka Stara
  • Zawód: nauczyciel

13. Burek Karol ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 440
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,26%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,73%
  • Miejsce zamieszkania: Rzeczniów
  • Zawód: wyższy urzędnik samorządowy

14. Kołaga Kinga Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 666
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,38%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,8%
  • Miejsce zamieszkania: Brzezinki Stare
  • Zawód: specjalista do spraw marketingu i handlu

15. Dziuba Mariusz Jakub ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 266
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,17%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,68%
  • Miejsce zamieszkania: Domaniewice
  • Zawód: wyższy urzędnik władz samorządowych

16. Mierzejewski Łukasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 8 367
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,32%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,5%
  • Miejsce zamieszkania: Natolin
  • Zawód: politolog

17. Łukasiewicz Marcin Wojciech ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 023
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,56%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,9%
  • Miejsce zamieszkania: Kozienice
  • Zawód: informatyk

18. Strzeżek Jan Longin ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 477
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,28%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,74%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: student

Lista kandydatów nr 3: KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

1. Fajdek Patryk ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 12 045
  • Procent głosów oddanych na listę: 48,4%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 3,6%
  • Miejsce zamieszkania: Radom
  • Zawód: prawnik

2. Sitarski Ireneusz Robert ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 692
  • Procent głosów oddanych na listę: 10,82%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,8%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: ekonomista

3. Żytkowska-Prus Anna Izabela ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 876
  • Procent głosów oddanych na listę: 7,54%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,56%
  • Miejsce zamieszkania: Kotarwice
  • Zawód: nauczyciel

4. Oliszewski Daniel ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 461
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,87%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,44%
  • Miejsce zamieszkania: Jasieniec
  • Zawód: rolnik

5. Ziemnicka Małgorzata Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 825
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,32%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,25%
  • Miejsce zamieszkania: Radom
  • Zawód: pracownik sądowy

6. Figurska Ewa Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 978
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,93%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,29%
  • Miejsce zamieszkania: Pionki
  • Zawód: specjalista do spraw ekonomicznych

7. Perczak Judyta Ewa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 386
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,55%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Rzeczniów Kolonia
  • Zawód: nauczyciel akademicki

8. Szewczyk Kalina Olga ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 505
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,03%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,15%
  • Miejsce zamieszkania: Pionki
  • Zawód: filolog języka nowożytnego

9. Jagiełło Iwona Agnieszka ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 739
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,97%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,22%
  • Miejsce zamieszkania: Radom
  • Zawód: administratywista

10. Szmigiel Piotr Adam ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 630
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,53%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,19%
  • Miejsce zamieszkania: Radom
  • Zawód: kierownik sklepu

11. Drela Beata Agnieszka ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 273
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,1%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Pawłów
  • Zawód: agent ubezpieczeniowy

12. Wicik Karol Mariusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 160
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,64%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Radom
  • Zawód: handlowiec

13. Giziński Bartosz Jakub ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 409
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,64%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Radom
  • Zawód: urzędnik

14. Malec-Ćwiek Edyta Jadwiga ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 332
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,33%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Radom
  • Zawód: nauczyciel

15. Gorycki Zygmunt ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 155
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,62%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Przysucha
  • Zawód: inżynier ogrodnictwa

16. Grychtal Sławomir Włodzimierz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 129
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,52%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Radom
  • Zawód: inżynier mechanik

17. Kosiec Justyna Agnieszka ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 341
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,37%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Radom
  • Zawód: asystent przetwarzania danych

18. Sokołowska Jolanta Monika ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 948
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,81%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,28%
  • Miejsce zamieszkania: Radom
  • Zawód: specjalista do spraw rozliczeń

Lista kandydatów nr 4: KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

1. Szewczyk Marek Wacław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 8 817
  • Procent głosów oddanych na listę: 44,7%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,63%
  • Miejsce zamieszkania: Lipsko
  • Zawód: prawnik

2. Nowak Dawid Stanisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 996
  • Procent głosów oddanych na listę: 10,12%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,6%
  • Miejsce zamieszkania: Iłża
  • Zawód: programista aplikacji

3. Paduch Marzena Hanna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 063
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,39%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,32%
  • Miejsce zamieszkania: Zwoleń
  • Zawód: elektroenergetyk

4. Amanowicz Krystian Adam ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 944
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,79%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,28%
  • Miejsce zamieszkania: Radom
  • Zawód: przedstawiciel handlowy

5. Foryś Rafał Jan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 985
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,99%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,29%
  • Miejsce zamieszkania: Skrzynno
  • Zawód: lekarz dentysta-protetyk

6. Lechowski Krzysztof Grzegorz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 756
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,83%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,23%
  • Miejsce zamieszkania: Nieznamierowice
  • Zawód: inżynier technologii drewna

7. Drabik Alina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 699
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,54%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,21%
  • Miejsce zamieszkania: Radom
  • Zawód: krawiec

8. Anduła Miłosz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 337
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,71%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Radom
  • Zawód: pracownik obsługi biurowej

9. Lagner Ewelina ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 417
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,11%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Szydłowiec
  • Zawód: ekonomista

10. Kuchcik Bartłomiej ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 472
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,39%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Kozłów
  • Zawód: przedstawiciel handlowy

11. Rodziewicz Bożena Danuta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 153
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,78%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Iłża
  • Zawód: nauczyciel biologii

12. Konopski Mateusz Michał ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 418
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,12%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Kuczki-Wieś
  • Zawód: matematyk

13. Araszkiewicz Martyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 185
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,94%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Szczytniki
  • Zawód: sprzedawca w stacji paliw

14. Szydło Dorota ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 407
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,06%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Radom
  • Zawód: ekonomista

15. Kaca Maksymilian Przemysław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 602
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,05%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,18%
  • Miejsce zamieszkania: Radom
  • Zawód: geodeta

16. Szymanowska Dominika ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 290
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,47%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Lipsko
  • Zawód: pracownik obsługi biurowej

17. Błaszczyk Marcin ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 513
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,6%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,15%
  • Miejsce zamieszkania: Rajec Szlachecki
  • Zawód: przedstawiciel handlowy

18. Kumorek Władysław Leszek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 670
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,4%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,2%
  • Miejsce zamieszkania: Leżne
  • Zawód: rolnik

Lista kandydatów nr 5: KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

1. Kluzik-Rostkowska Joanna Grażyna ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 19 320
  • Procent głosów oddanych na listę: 33,63%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 5,77%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: dziennikarz

2. Ruszczyk Leszek Jan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 6 910
  • Procent głosów oddanych na listę: 12,03%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,06%
  • Miejsce zamieszkania: Radom
  • Zawód: ekonomista

3. Białkowska Anna Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 6 938
  • Procent głosów oddanych na listę: 12,08%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,07%
  • Miejsce zamieszkania: Bielicha
  • Zawód: nauczyciel

4. Woźniak Małgorzata Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 286
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,24%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,38%
  • Miejsce zamieszkania: Chynów
  • Zawód: politolog

5. Frysztak Konrad Mirosław ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 11 996
  • Procent głosów oddanych na listę: 20,88%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 3,58%
  • Miejsce zamieszkania: Radom
  • Zawód: dziennikarz

6. Oziębło Andrzej Jacek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 583
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,76%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,47%
  • Miejsce zamieszkania: Białobrzegi
  • Zawód: oficer pożarnictwa

7. Nowacka Magdalena Beata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 614
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,81%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,48%
  • Miejsce zamieszkania: Szydłowiec
  • Zawód: nauczyciel

8. Maciąg Mieczysław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 272
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,47%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Radom
  • Zawód: emeryt

9. Łukasiewicz Iwona Małgorzata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 269
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,47%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Radom
  • Zawód: nauczyciel

10. Majcher Bartłomiej Antoni ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 550
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,96%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,16%
  • Miejsce zamieszkania: Radom
  • Zawód: lekarz weterynarii

11. Warchoł Marek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 484
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,84%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Pionki
  • Zawód: magister inżynier mechanik

12. Pałgan Adam Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 837
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,46%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,25%
  • Miejsce zamieszkania: Przysucha
  • Zawód: nauczyciel

13. Kwiatkowska Barbara ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 473
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,82%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Radom
  • Zawód: pielęgniarka

14. Denkiewicz Agnieszka Violeta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 260
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,45%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Zwoleń
  • Zawód: ekonomista

15. Szymczyk Mariola Izabela ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 579
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,01%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,17%
  • Miejsce zamieszkania: Lipsko
  • Zawód: ekonomista

16. Kutyła Wojciech Bogdan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 226
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,39%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Suskowola
  • Zawód: inżynier mechanik

17. Szczepaniak Elżbieta Teresa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 195
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,34%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Czarnolas Kolonia
  • Zawód: nauczyciel

18. Śmietanka Tomasz Józef ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 657
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,37%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,09%
  • Miejsce zamieszkania: Mozolice Małe
  • Zawód: nauczyciel akademicki

Lista kandydatów nr 8: KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY

1. Drzewiński Piotr Michał ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 543
  • Procent głosów oddanych na listę: 21,25%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,16%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: pracownik obsługi klienta instytucji finansowej

2. Skrzypczak Iwona Maryla ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 376
  • Procent głosów oddanych na listę: 14,72%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Rajec Szlachecki
  • Zawód: agent ubezpieczeniowy

3. Maniak Jan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 161
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,3%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Radom
  • Zawód: mechanik

4. Kołodziejski Paweł Konrad ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 172
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,73%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Radom
  • Zawód: operator kontroli bezpieczeństwa

5. Skierczyńska Marzena Elżbieta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 145
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,68%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Radom
  • Zawód: nauczyciel

6. Pająk Mieczysław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 166
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,5%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Kroczów Większy
  • Zawód: rolnik

7. Perlikowski Bogdan Marian ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 51
  • Procent głosów oddanych na listę: 2%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Małęczyn
  • Zawód: technik mechanik

8. Czarnecki Dominik ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 179
  • Procent głosów oddanych na listę: 7,01%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Sadek
  • Zawód: ekonomista

9. Steczowicz Bartłomiej Aleksander ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 38
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,49%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Lisówek
  • Zawód: elektroenergetyk

10. Szeliga Leszek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 102
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,99%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Wola Goryńska
  • Zawód: nauczyciel

11. Nowak Marcin Adam ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 95
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,72%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: spiker TV

12. Chodnicka Aleksandra ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 114
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,46%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: ekonomistka

13. Bartosiak Wiesława Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 57
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,23%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Sadkowice
  • Zawód: sadownik

14. Bartyzel Sylwia Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 58
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,27%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: kosmetyczka

15. Pająk Aneta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 247
  • Procent głosów oddanych na listę: 9,67%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Radom
  • Zawód: pielęgniarka

Lista kandydatów nr 9: KOMITET WYBORCZY SKUTECZNI PIOTRA LIROYA-MARCA

1. Czerniak Hubert Stanisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 464
  • Procent głosów oddanych na listę: 58,49%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,44%
  • Miejsce zamieszkania: Przysucha
  • Zawód: lekarz medycyny

2. Waśkiewicz Mateusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 147
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,87%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Radom
  • Zawód: przedsiębiorca

3. Kulita Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 134
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,35%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Radom
  • Zawód: ślusarz-spawacz

4. Cieślik Janusz Michał ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 141
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,63%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Radom
  • Zawód: przedsiębiorca

5. Arak Michał Mirosław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 50
  • Procent głosów oddanych na listę: 2%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Radom
  • Zawód: przedsiębiorca

6. Jasiński Daniel Jarosław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 74
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,96%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Radom
  • Zawód: informatyk

7. Zgardziński Ariel ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 61
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,44%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Augustów
  • Zawód: pracownik ochrony

8. Zięba Monika Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 117
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,67%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Dziurków
  • Zawód: ratownik medyczny

9. Szczecińska Magdalena Grażyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 61
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,44%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,02%
  • Miejsce zamieszkania: Grójec
  • Zawód: specjalista ds. kontroli i budżetu

10. Szymańska Aneta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 99
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,96%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Radom
  • Zawód: przedsiębiorca

11. Jańczyk Mariola Beata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 38
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,52%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,01%
  • Miejsce zamieszkania: Radom
  • Zawód: logistyk

12. Boniecka Irmina Grażyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 117
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,67%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,03%
  • Miejsce zamieszkania: Radom
  • Zawód: agent ubezpieczeniowy

Zrelaksuj się

Wyniki wyborów do Senatu dla okręgu wyborczego nr 50

Granice tego okręgu to obszary powiatów:

  • lipski,
  • radomski,
  • szydłowiecki,
  • zwoleński
    oraz miasta na prawach powiatu:
  • Radom.

Wyniki wyborów do Parlamentu 2019 z okręgu nr 50 znamy już oficjalnie. Oto lista kandydatów do Senatu wraz z informacją o otrzymanej liczbie głosów.
Poniżej prezentujemy wyniki wyborów do Parlamentu 2019. Zobacz, kto wygrał wybory do Senatu z okręgu wyborczego nr 50.

Komosa Elżbieta Agnieszka ❌

KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

  • Czy otrzymał mandat: nie
  • Liczba głosów: 24 195
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 11,01%
  • Miejsce zamieszkania: Radom
  • Partia: nie należy do partii politycznej
  • Zawód: nauczyciel

Michalska-Wilk Marta Ewelina ❌

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

  • Czy otrzymał mandat: nie
  • Liczba głosów: 69 353
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 31,55%
  • Miejsce zamieszkania: Radom
  • Partia: Platforma Obywatelska RP
  • Zawód: prawnik

Skurkiewicz Wojciech ✔️

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • Czy otrzymał mandat: tak
  • Liczba głosów: 126 296
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 57,45%
  • Miejsce zamieszkania: Radom
  • Partia: Prawo i Sprawiedliwość
  • Zawód: dziennikarz

Dowiedz się więcej

Flesz - nowi marszałkowie Sejmu i Senatu, sukces opozycji

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3