Wybory samorządowe 2014. Kandydaci na burmistrzów i wójtów w...

  Wybory samorządowe 2014. Kandydaci na burmistrzów i wójtów w powiecie kozienickim

  Zdjęcie autora materiału

  Echo Dnia Radomskie

  Wybory samorządowe 2014. Kandydaci na burmistrzów i wójtów w powiecie kozienickim
  O północy z piątku na sobotę zakończyła się rejestracja kandydatów na wójtów i burmistrza. W sumie w całym powiecie kozienickim staje do walki 22 kandydatów, wśród tylko jedna pani. Wyjątkowa sytuacja w Grabowie nad Pilicą, gdzie wójt Euzebiusz Strzelczyk nie ma rywala.
  Wybory samorządowe 2014. Kandydaci na burmistrzów i wójtów w powiecie kozienickim
  KOZIENICE

  W Kozienicach trzech kandydatów. O fotel burmistrza powalczą urzędujący od lat włodarz 45-letni Tomasz Śmietanka z Samorządowego Forum Ziemi Kozienickiej; 55-letni Edmund Kordas z Komitetu Nasz Region Kozienicki; 55-letni Dariusz Piwoński z Prawa i Sprawiedliwości.

  SIECIECHÓW

  Jest czterech kandydatów - 48-letni Jacek Bogucki z własnego komitetu; 62-letni Marian Czerski z komitetu Nasz Region Kozienicki; 36-letni Arkadiusz Guba z Komitetu Wspólna Sprawa Gminy Sieciechów; 57-letnia Teresa Sujkowska z Prawa i Sprawiedliwości.

  GARBATKA-LETNISKO

  Wystartuje trzech kandydatów. 50-letni Robert Kowalczyk z komitetu Nasz Region Kozienicki (obecny wójt), 67-letni Tomasz Molenda z Prawa i Sprawiedliwości; 58-letni Krzysztof Stalmach z komitetu Praworządny Powiat Miasto i Gmina.

  GNIEWOSZÓW

  Wystartuje pięciu kandydatów. 61-letni Stefan Banaś z własnego komitetu (obecny wójt); 60-letni Marian Frądczyk Komitet Wyborczy Polska Patriotyczna; 68-letni Paweł Matych z Komitetu Szansa dla gminy; 71-letni Wiesław Pawlonka z własnego komitetu; 48-letni Dariusz Woźniak Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke.

  GŁOWACZÓW

  Wystartuje trzech kandydatów. 69-letni Stanisław Bojarski z komitetu Nasza Gmina Rozwojowa (obecny wójt); 57-letni Józef Małaśnicki z Komitetu Praworządny Powiat Miasto i Gmina; 49-letni Krzysztof Postek z Komitetu Żyjemy nad Radomską.

  GRABÓW NAD PILICĄ

  Państwowa Komisja Wyborcza zarejestrowała tylko jednego kandydata - 53-letniego Euzebiusza Strzelczyka z Polskiego Stronnictwa Ludowego.

  MAGNUSZEW

  Wystartuje trzech kandydatów. 49-letni Marek Drapała z komitetu Wspólnota Samorządowa Gminy Magnuszew; 66-letni Henryk Plak z Komitetu Gminy Magnuszew (obecny wójt); 33-letni Piotr Zieliński z Polskiego Stronnictwa Ludowego.

  Czytaj treści premium w Echu Dnia Plus Radomskim

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  W związku z ciszą wyborczą komentarze zostały wyłączone, zapraszamy z powrotem w niedzielę wieczorem.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecamy:

  Wideo