Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
1 Maja, Aleja Niepodległości, Aliantów, Armii Krajowej, Batalionów Chłopskich, Bohaterów Getta, Bonifratrów, Bolesława Chrobrego, Ciasna, Cukrownicza, Daleka, Ignacego Daszyńskiego, Długa, Dolnośląska, Grunwaldzka, Handlowa, Jagiellonów, Stefana Jaracza, Kamieniecka, Kasztanowa, Jana Kilińskiego, Kłodzka, Kolejowa, Marii Konopnickiej, Tadeusza Kościuszki, Krótka, Krzywa, Legnicka, Bolesława Limanowskiego, Ludowa, Łąkowa, Młynarska, Heleny Modrzejewskiej, Na Skarpie, Ogrodowa, Okrężna, Parkowa, Partyzantów, Piastowska, Plac Marii Skłodowskiej-Curie, Plac Ludwika Solskiego, Plac Jana Pawła II, Plac Podzamcze, Pogodna, Polna, Poprzeczna, Powstańców Warszawy: parzyste od 2 do 6a, nieparzyste od 1do 5, Proletariatczyków, Bolesława Prusa, Władysława Stanisława Reymonta, Robotnicza, Rynek, Rzeczna, Henryka Sienkiewicza, Juliusza Słowackiego, Spokojna, Strażacka, Szkolna, Szpitalna, Świętego Wincentego Pallotiego, Świętego Wojciecha, Ziębicka: parzyste od 2 do 42, nieparzyste od 1 do 35
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA ORZESZKA
-
8
Małgorzata Teresa Grzesik
118
(3,48%)
-
10
Piotr Andrzej Kupiec
55
(1,62%)
-
1
Marcin Orzeszek
548
(16,17%)
-
2
Dorota Stanisława Sierka
210
(6,19%)
-
4
Dariusz Gancarz
190
(5,60%)
-
7
Józef Bednarczyk
98
(2,89%)
-
3
Witold Stolarczyk
57
(1,68%)
-
5
Bożena Agnieszka Wójcicka
52
(1,53%)
-
6
Ryszard Kazimierz Przyszlak
76
(2,24%)
-
9
Ewa Grażyna Żurek
96
(2,83%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Marcin Roman Szymański
99
(2,92%)
-
6
Bożena Krystyna Gwóźdź
109
(3,22%)
-
2
Krzysztof Cupiał
137
(4,04%)
-
4
Małgorzata Dorota Masełko
17
(0,50%)
-
8
Andrzej Oczkoś
51
(1,50%)
-
3
Rafał Grzegorz Rabenda
68
(2,01%)
-
5
Jolanta Małgorzata Marcinków
103
(3,04%)
-
9
Mariola Joanna Siemienas-Palichleb
57
(1,68%)
-
7
Krzysztof Kubański
84
(2,48%)
-
10
Stanisław Adam Susz
28
(0,83%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
6
Roman Krawczyk
57
(1,68%)
-
1
Grażyna Bogusława Sobór
370
(10,91%)
-
4
Ewa Lucyna Głowacka
34
(1,00%)
-
2
Bolesław Chmielowiec
57
(1,68%)
-
5
Joanna Madej
18
(0,53%)
-
3
Mariusz Szmiel
48
(1,42%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ JAGIEŁA
-
1
Danuta Tkaczonek
80
(2,36%)
-
3
Klaudia Katarzyna Pietrasz
9
(0,27%)
-
5
Łukasz Jan Lach
56
(1,65%)
-
2
Łukasz Słodyczka
81
(2,39%)
-
7
Elżbieta Kijanka
20
(0,59%)
-
4
Marek Leszek Ciapka
38
(1,12%)
-
6
Michał Bartosz Jakubowski
64
(1,89%)
-
8
Krzysztof Jasion
24
(0,71%)
-
9
Małgorzata Nowicka
1
(0,03%)
-
10
Franciszek Sylwester Gawęda
86
(2,54%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Anna Bronisława Józefowicz
68
(2,01%)
-
3
Agnieszka Małgorzata Czerna
11
(0,32%)
-
4
Janusz Szczurek
4
(0,12%)
-
2
Józef Jastrzębski
5
(0,15%)
-
5
Jerzy Józef Sopala
6
(0,18%)
Okręg 2
Agrestowa, Adama Asnyka, Astrowa, Bratkowa, Chabrowa, Daliowa, Diamentowa, Działkowca, Dzwonkowa, Fiołkowa, Floksowa, Bartosza Głowackiego, Goździkowa, Jasna, Jaśminowa, Jeżynowa, Jodłowa, Konwaliowa, Janusza Kusocińskiego, Kwiatowa, Liliowa, Lipowa, Łubinowa, Makowa, Malinowa, Jana Matejki, Melioracyjna, Adama Mickiewicza, Mieczykowa, Modrzewiowa, Morelowa, Nagietkowa, Narcyzowa, Władysława Orkana, Osiedle XX-lecia, Osiedle Letnie, Plac Różany, Powstańców Warszawy: parzyste od 8 do końca nieparzyste od 7 do końca, Poziomkowa, Przemysłowa, Rubinowa, Rumiankowa, Stanisława Staszica, Stokrotkowa, Strzelińska, Świerkowa, Romualda Traugutta, Truskawkowa, Tulipanowa, Ludwika Waryńskiego, Wiśniowa, Wrocławska, Zacisze, Zielona, Ziębicka: parzyste od 44 do końca, nieparzyste od 37 do końca, Stefana Żeromskiego, Żwirki i Wigury
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA ORZESZKA
-
2
Bogdan Kazimierz Tkaczyński
99
(3,21%)
-
6
Jolanta Anna Mitręga
127
(4,12%)
-
7
Marta Paulina Ewertowska
150
(4,87%)
-
4
Irena Jadwiga Szewczyk
179
(5,81%)
-
8
Arkadiusz Adam Wilczewski
155
(5,03%)
-
5
Danuta Lucyna Gapska-Migacz
127
(4,12%)
-
3
Krzysztof Tomasz Materak
132
(4,28%)
-
1
Ryszard Antoni Pawłowski
269
(8,73%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Piotr Paweł Warzocha
165
(5,35%)
-
6
Sylwia Grot
28
(0,91%)
-
3
Błażej Jan Sobala
124
(4,02%)
-
8
Kazimierz Wawrzyniec Figzał
105
(3,41%)
-
7
Jadwiga Dziewa
119
(3,86%)
-
2
Katarzyna Wanda Onyśków
117
(3,80%)
-
5
Daniel Rafał Ciepierski
207
(6,71%)
-
4
Monika Magdalena Wisła-Żurawiak
36
(1,17%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Patryk Szemelak
32
(1,04%)
-
4
Joanna Mendel
43
(1,39%)
-
7
Iwona Paulina Łangowska
22
(0,71%)
-
6
Jan Czesław Garbicz
15
(0,49%)
-
1
Magdalena Anna Halikowska
329
(10,67%)
-
5
Mariusz Chmielowiec
59
(1,91%)
-
3
Jarosław Adam Skorny
33
(1,07%)
-
8
Piotr Józef Kmiecik
33
(1,07%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ JAGIEŁA
-
3
Zdzisław Dziedzicki
73
(2,37%)
-
1
Dariusz Leszek Jagieła
172
(5,58%)
-
5
Piotr Paweł Mikołajczyk
17
(0,55%)
-
8
Paweł Dariusz Szpakowski
19
(0,62%)
-
2
Edyta Szumna
51
(1,65%)
-
4
Aneta Bolanowska
9
(0,29%)
-
6
Ewelina Justyna Hawliczek
32
(1,04%)
-
7
Robert Bogusław Jaciuk
5
(0,16%)
Okręg 3
Bobolice, Braszowice, Brodziszów, Grochowiska, Jaworek, Kluczowa, Koziniec, Olbrachcice Wielkie, Pawłowice, Rakowice, Sieroszów, Siodłowice, Stolec, Strąkowa, Sulisławice, Szklary, Szklary Huta, Tarnów, Zwrócona
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARCINA ORZESZKA
-
4
Kinga Paulina Chudzikowska
83
(2,95%)
-
1
Andrzej Michał Dominik
451
(16,02%)
-
2
Janusz Jerzy Labok
200
(7,10%)
-
3
Jacek Górowski
142
(5,04%)
-
6
Stanisława Elżbieta Koprowska
73
(2,59%)
-
9
Piotr Rogowski
205
(7,28%)
-
5
Stanisław Płachytka
149
(5,29%)
-
8
Marta Helena Bielak
134
(4,76%)
-
7
Agnieszka Krzysztofiak
45
(1,60%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Sławomir Adam Studnicki
42
(1,49%)
-
1
Beata Bereźnicka
263
(9,34%)
-
2
Marcin Konrad Haczkowski
37
(1,31%)
-
7
Anna Helena Palewicz
17
(0,60%)
-
3
Joanna Bożena Pińczuk
74
(2,63%)
-
5
Anna Stanisława Węgrzyniak
33
(1,17%)
-
6
Daniel Michał Drut
8
(0,28%)
-
9
Zygmunt Baca
44
(1,56%)
-
8
Mirosław Marian Bereźnicki
19
(0,67%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZ JAGIEŁA
-
1
Jadwiga Anna Smarżyk
108
(3,84%)
-
2
Dawid Gabriel Krajewski
59
(2,10%)
-
4
Bogusława Kołomańska
34
(1,21%)
-
3
Iwona Wanda Nowosad
41
(1,46%)
-
5
Paweł Mirosław Szukała
20
(0,71%)
-
7
Aleksander Dariusz Paw
74
(2,63%)
-
6
Dariusz Mazur
9
(0,32%)
-
8
Bogdan Marian Rembisz
89
(3,16%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
9
Leszek Chopcian
8
(0,28%)
-
7
Joanna Gloria Witek
0
(0,00%)
-
6
Izabela Anna Piętoń
3
(0,11%)
-
4
Bożena Lidia Olko
24
(0,85%)
-
2
Izabela Agnieszka Skowron-Cisak
123
(4,37%)
-
5
Zdzisław Studnicki
24
(0,85%)
-
8
Jan Jerzy Pater
17
(0,60%)
-
3
Marian Zbigniew Piątek
34
(1,21%)
-
1
Henryk Edward Zięba
129
(4,58%)