Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Gmina Milicz
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA LECHA „ZIEMIA MILICKA”
-
7
Sylwia Elżbieta Szydłowska-Małecka
271
(2,85%)
-
2
Stanisław Szocik
225
(2,37%)
-
3
Małgorzata Halina Rząsa
120
(1,26%)
-
4
Piotr Adam Janiak
154
(1,62%)
-
5
Szymon Stanisław Borowiak
102
(1,07%)
-
6
Sabina Marta Misiak
178
(1,87%)
-
1
Edward Rybka
691
(7,27%)
-
8
Dorota Klara Biernat
173
(1,82%)
-
9
Agnieszka Frankiewicz
118
(1,24%)
-
10
Mirosław Niedbała
239
(2,52%)
-
11
Grzegorz Żyto
33
(0,35%)
-
12
Sławomir Strzelecki
360
(3,79%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
7
Bogumiła Sobieska
24
(0,25%)
-
1
Marek Rafał Sierpiński
457
(4,81%)
-
5
Angelika Kurczakowska
45
(0,47%)
-
6
Jakub Ryszard Szneka
45
(0,47%)
-
10
Jan Janusz Padewski
87
(0,92%)
-
2
Daniel Misiek
233
(2,45%)
-
3
Beata Zofia Krawiec
43
(0,45%)
-
8
Renata Małgorzata Jach
15
(0,16%)
-
9
Kamil Konrad Hołobyn
38
(0,40%)
-
4
Cyprian Fabian Herl
33
(0,35%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
6
Marian Jan Kowalski
32
(0,34%)
-
3
Grzegorz Tomasz Duda
310
(3,26%)
-
10
Alina Sadowska
56
(0,59%)
-
5
Krystyna Maria Paplińska
23
(0,24%)
-
11
Agnieszka Aneta Macholak
82
(0,86%)
-
7
Elżbieta Anna Grześkowiak
34
(0,36%)
-
1
Krzysztof Osmelak
310
(3,26%)
-
4
Dominik Mariusz Trzeciak
137
(1,44%)
-
12
Jan Kwiecień
112
(1,18%)
-
2
Wanda Wiśniewska
285
(3,00%)
-
9
Franciszek Bogdan Krysztofiak
48
(0,51%)
-
8
Marek Tomczyk
73
(0,77%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POWIATU MILICKIEGO
-
4
Monika Ewelina Grochowicka
84
(0,88%)
-
9
Krzysztof Adam Chlistun
94
(0,99%)
-
2
Adam Juliusz Jaskulski
406
(4,27%)
-
3
Andrzej Stanaszek
151
(1,59%)
-
6
Mieczysław Karbowski
38
(0,40%)
-
5
Mateusz Antoni Babiarz
118
(1,24%)
-
1
Halina Anna Góra
311
(3,27%)
-
7
Marta Kluga
65
(0,68%)
-
8
Mirosław Józef Marciniak
29
(0,31%)
-
10
Iwona Elżbieta Grobelna
58
(0,61%)
-
12
Anna Małgorzata Targosz-Zajiczek
66
(0,69%)
-
11
Arkadiusz Jan Długosz
38
(0,40%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY FOLMER
-
9
Piotr Piasecki
88
(0,93%)
-
6
Zdzisława Wiesława Kulig-Gawrońska
49
(0,52%)
-
8
Marta Maria Czuk
50
(0,53%)
-
10
Witold Stanisław Tomaszewski
50
(0,53%)
-
4
Tomasz Kowalski
130
(1,37%)
-
5
Sylwia Barbara Kurzdym
36
(0,38%)
-
2
Emilia Owczaryszek
74
(0,78%)
-
3
Grzegorz Urbańczyk
87
(0,92%)
-
1
Krystyna Aniela Patalas
305
(3,21%)
-
11
Jerzy Michał Taterka
7
(0,07%)
-
12
Henryk Marian Wachowiak
91
(0,96%)
-
7
Sławomir Konrad Jachimowski
121
(1,27%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Jolanta Barbara Szczuraszek
322
(3,39%)
-
4
Danuta Elżbieta Papież
106
(1,12%)
-
1
Piotr Psiuk
330
(3,47%)
-
5
Anna Elżbieta Duda
128
(1,35%)
-
6
Janina Radziszewska
70
(0,74%)
-
11
Jarosław Szymon Biegański
13
(0,14%)
-
12
Tadeusz Jóźków
80
(0,84%)
-
10
Grażyna Anna Bereźnicka
54
(0,57%)
-
7
Zofia Agnieszka Solatycka
70
(0,74%)
-
8
Stanisław Bereźnicki
42
(0,44%)
-
9
Ryszard Grykień
14
(0,15%)
-
3
Janusz Łabuda
541
(5,69%)
Okręg 2
Gmina Cieszków, Gmina Krośnice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PIOTRA LECHA „ZIEMIA MILICKA”
-
4
Marek Ziarko
259
(4,79%)
-
6
Aldona Anna Jaskólska
77
(1,42%)
-
2
Marcin Ciesielski
475
(8,79%)
-
3
Andrzej Golec
88
(1,63%)
-
5
Agnieszka Ewa Kużaj
43
(0,80%)
-
7
Katarzyna Janina Stolarek
278
(5,14%)
-
1
Marek Warkocz
661
(12,23%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Marta Natalia Kamińska
56
(1,04%)
-
4
Grzegorz Kwiecień
19
(0,35%)
-
3
Danuta Maria Regulska
77
(1,42%)
-
5
Marek Kazimierz Malinowski
69
(1,28%)
-
1
Janusz Antoni Kwiecień
129
(2,39%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Halina Stanisława Niedbała
205
(3,79%)
-
4
Rajmund Jan Świtoń
117
(2,16%)
-
5
Witold Tadeusz Matuszak
62
(1,15%)
-
7
Honorata Jamrozik
96
(1,78%)
-
2
Szymon Marcin Lew
309
(5,72%)
-
3
Aneta Kuźnik
109
(2,02%)
-
6
Aniela Helena Błaszczyńska
203
(3,76%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI POWIATU MILICKIEGO
-
2
Wiesława Wysopal
78
(1,44%)
-
7
Bartosz Władysław Sypko
41
(0,76%)
-
1
Jerzy Jan Szkatuła
223
(4,13%)
-
5
Czesław Tyl
75
(1,39%)
-
3
Marek Maciej Łaniak
183
(3,39%)
-
6
Monika Zofia Żywiczko
44
(0,81%)
-
4
Małgorzata Jadwiga Schmiegel
78
(1,44%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DOROTY FOLMER
-
5
Martyna Janina Bocheńska
12
(0,22%)
-
3
Edyta Bernadetta Kryszkiewicz
42
(0,78%)
-
7
Dawid Józef Jaskułowski
31
(0,57%)
-
1
Krzysztof Gracz
230
(4,25%)
-
2
Leokadia Zofia Malisz
11
(0,20%)
-
6
Piotr Michał Misiewicz
11
(0,20%)
-
4
Alicja Krukowska
19
(0,35%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Edyta Maria Karpińska
141
(2,61%)
-
1
Krzysztof Marek Domagała
417
(7,71%)
-
2
Jan Walniczek
171
(3,16%)
-
4
Władysława Winnicka
39
(0,72%)
-
5
Leszek Arkadiusz Banaszek
101
(1,87%)
-
7
Stanisław Antoni Babiarz
106
(1,96%)
-
6
Zofia Rękosiewicz
21
(0,39%)