Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
SOŁECTWO KADZIDŁO: od numeru posesji 114 do 130, ULICE : FRYDERYKA CHOPINA, HELENY MODRZEJEWSKIEJ, HENRYKA WIENIAWSKIEGO, JANA IGNACEGO PADEREWSKIEGO, JAŚMINOWA, KALINOWA, KAROLA SZYMANOWSKIEGO, KOMPOZYTORÓW, KONWALIOWA, KSIĘDZA SUCHCICKIEGO, ŁĄKOWA, MALINOWA, MARSZAŁKA JÓZEFA PIŁSUDSKIEGO, RÓŻANA, STRZELCÓW KURPIOWSKICH, TATARSKA, WINCENTEGO WITOSA.
Pokaż więcej
Jan Majewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA ŁUKASZEWSKIEGO
145
(45,60%)
Michał Kaczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY ŚNIADACH
173
(54,40%)
Okręg 2
SOŁECTWO KADZIDŁO, ULICE : 1 MAJA, ALEJA KAZIMIERZA SULEWSKIEGO, ALEJA PLUTONOWEGO WINCENTEGO KAMIŃSKIEGO, ALEJA ZWYCIĘSTWA, HANDLOWA, KOŚCIUSZKI, LEŚNA, OGRODOWA, PARTYZANTÓW, SŁONECZNA, SZKOLNA, TARGOWA, TRASA MAZURSKA od numeru posesji 1 do 34. SKWER ARTYSTÓW KURPIOWSKICH, SKWER ROTMISTRZA WITOLDA PILECKIEGO, SKWER IM. KS. PRAŁATA KONSTANTEGO REJCHLA, SKWER ZESPOŁU FOLKLORYSTYCZNEGO KURPIANKA.
Pokaż więcej
Janusz Tabaka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA ŁUKASZEWSKIEGO
143
(46,13%)
Paweł Majewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
167
(53,87%)
Okręg 3
SOŁECTWO KADZIDŁO: od numeru posesji 68 do 113, ULICE : BATALIONÓW CHŁOPSKICH, CICHA, CHĘTNIKA, DESZCZOWA, DĘBOWA, DOKTORA PSARSKIEGO, EKOLOGICZNA, JAGODOWA, KOPERNIKA, LWOWSKA MYŚLIWSKA, NOWA, PIASKOWA PIĘKNA, PLATYNOWA, POZIOMKOWA, PRUSA, REGIONALNA, SŁODKA, STACHA KONWY, TRASA MAZURSKA od numeru posesji 35 do końca, WIEJSKA, WIERZBOWA, WRZOSOWA, ZACISZE, ZGODY, SKWER JAROSŁAWA GIZIŃSKIEGO, SOŁECTWO: TODZIA.
Pokaż więcej
Renata Romanowska-Olbryś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA ŁUKASZEWSKIEGO
143
(36,02%)
Barbara Bączek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY ŚNIADACH
230
(57,93%)
Bożena Bochomulska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KURPIE”
24
(6,05%)
Okręg 4
SOŁECTWO KADZIDŁO : od numeru posesji 50 do 67, ULICE: ELIZY ORZESZKOWEJ, GENERAŁA BEMA, KAROLA WOJTYŁY, TADEUSZA ZAWADZKIEGO, JURANDA, KURPIOWSKA, MARII KONOPNICKIEJ, MICKIEWICZA, MONIUSZKI, SIENKIEWICZA, SŁOWACKIEGO, SPACEROWA, ZBIGNIEWA HERBERTA, SKWER KS. STANISŁAWA TWORKOWSKIEGO.
Pokaż więcej
Tadeusz Bieńkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA ŁUKASZEWSKIEGO
153
(52,58%)
Halina Mróz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY ŚNIADACH
138
(47,42%)
Okręg 5
SOŁECTWO KADZIDŁO, ULICE : AKACJOWA, ARMII KRAJOWEJ, BŁĘKITNA, BRZOZOWA, CZEREŚNIOWA, JAROSŁAWA IWASZKIEWICZA, KS. MIESZKI, KS. WŁADYSŁAWA SKIERKOWSKIEGO, LOKALNA, MORELOWA, SOSNOWA, SPORTOWA, ŚLIWOWA, ŚWIERKOWA, USTRONNA, WILEŃSKA, WIŚNIOWA, ZYGMUNTA PADLEWSKIEGO, ŻOŁNIERZY WRZEŚNIA, SKWER PAMIĘCI MĘCZEŃSTWA KRESOWIAN, SKWER HENRYKA LENARCIKA.
Pokaż więcej
Ewa Szurnicka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA ŁUKASZEWSKIEGO
252
(50,91%)
Józef Sobiech
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY ŚNIADACH
150
(30,30%)
Stanisław Struniawski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KURPIE”
42
(8,48%)
Monika Kamińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNIEJSI RAZEM DLA GMINY
51
(10,30%)
Okręg 6
SOŁECTWO KADZIDŁO: od numeru posesji 1 do 49, ULICE: 11 LISTOPADA, BAŚNIOWA, BURSZTYNOWA, CZESŁAWA MIŁOSZA, DIAMENTOWA, KAMELIOWA, PARKOWA, POGODNA, POLNA, RUBINOWA, SPOKOJNA, SOLIDARNOŚCI, TĘCZOWA, WARSZAWSKA, WESOŁA, WSPÓLNA, ZIELONA, ŹRÓDLANA, ŻYTNIA.
Pokaż więcej
Paweł Zbigniew Gadomski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA ŁUKASZEWSKIEGO
171
(50,59%)
Piotr Pabich
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY ŚNIADACH
145
(42,90%)
Katarzyna Trzcińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KURPIE”
22
(6,51%)
Okręg 7
SOŁECTWA: BRZOZÓWKA, GOLANKA, SUL, TATARY
Pokaż więcej
Krzysztof Szlachetka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA ŁUKASZEWSKIEGO
90
(18,29%)
Artur Marek Walendziewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY ŚNIADACH
128
(26,02%)
Anna Skiba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY SKIBY
117
(23,78%)
Michał Puławski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KURPIE”
20
(4,07%)
Marek Leszek Trzciński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNIEJSI RAZEM DLA GMINY
6
(1,22%)
Stanisław Aptacy
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
131
(26,63%)
Okręg 8
SOŁECTWA: DYLEWO NOWE, JEGLIJOWIEC
Pokaż więcej
Jan Sadłowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA ŁUKASZEWSKIEGO
137
(35,86%)
Anna Kołodziejczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KURPIE”
54
(14,14%)
Marian Pajka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
191
(50,00%)
Okręg 9
SOŁECTWO DYLEWO STARE
Pokaż więcej
Jan Kaczyński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA ŁUKASZEWSKIEGO
175
(56,82%)
Ryszard Bielski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
133
(43,18%)
Okręg 10
SOŁECTWO CHUDEK
Pokaż więcej
Roman Florek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA ŁUKASZEWSKIEGO
117
(35,35%)
Sławomir Florek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY ŚNIADACH
107
(32,33%)
Anna Dorota Głowacka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNA DOROTA GŁOWACKA
81
(24,47%)
Czesław Bogdański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KURPIE”
26
(7,85%)
Okręg 11
SOŁECTWA: GLEBA, KIERZEK (WIEŚ KIERZEK i WIEŚ KARASKA)
Pokaż więcej
Zdzisław Pokora
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA ŁUKASZEWSKIEGO
104
(35,99%)
Justyna Marta Duszak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY ŚNIADACH
120
(41,52%)
Izabela Miłek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KURPIE”
22
(7,61%)
Marcin Niedźwiecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNIEJSI RAZEM DLA GMINY
43
(14,88%)
Okręg 12
SOŁECTWA: KUCZYŃSKIE, PIASECZNIA, STRZAŁKI
Pokaż więcej
Kazimierz Koczkodan
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA ŁUKASZEWSKIEGO
119
(36,50%)
Jerzy Prusaczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY ŚNIADACH
155
(47,55%)
Andrzej Adam Zieliński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KURPIE”
52
(15,95%)
Okręg 13
SOŁECTWA: SIARCZA ŁĄKA, WACH (WIEŚ WACH I WIEŚ PODGÓRZE)
Pokaż więcej
Małgorzata Cis
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA ŁUKASZEWSKIEGO
89
(20,94%)
Zdzisław Cymek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY ŚNIADACH
285
(67,06%)
Anna Kucińska-Giers
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNIEJSI RAZEM DLA GMINY
51
(12,00%)
Okręg 14
SOŁECTWA: JAZGARKA, KLIMKI, KROBIA, ROSOSZ
Pokaż więcej
Jan Mirosław Kulasik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA ŁUKASZEWSKIEGO
249
(84,69%)
Paweł Jaksina
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY ŚNIADACH
45
(15,31%)
Okręg 15
SOŁECTWA: BRZOZOWA, CZARNIA, GRALE
Pokaż więcej
Bolesław Czesław Olender
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA ŁUKASZEWSKIEGO
72
(25,71%)
Katarzyna Pawłowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNY ŚNIADACH
113
(40,36%)
Bogdan Jurga
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „KURPIE”
95
(33,93%)