Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Kraśnik
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Ryszard Franciszek Iracki
1 363
(9,51%)
-
3
Joanna Agnieszka Janiec
285
(1,99%)
-
2
Roman Józef Bijak
1 465
(10,22%)
-
4
Maria Grażyna Borysik
331
(2,31%)
-
5
Jacek Dubiel
836
(5,83%)
-
8
Małgorzata Siewierska - Lodowska
184
(1,28%)
-
9
Michał Lenartowicz
612
(4,27%)
-
6
Anna Gromek
493
(3,44%)
-
7
Artur Żurek
588
(4,10%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Tadeusz Andrzej Wojtak
806
(5,62%)
-
4
Anna Krystyna Marcinkowska
380
(2,65%)
-
1
Mariusz Socha
1 243
(8,67%)
-
3
Małgorzata Wójcikowska
625
(4,36%)
-
6
Marzenna Joanna Ciepielewska - Gontarczuk
73
(0,51%)
-
7
Jarosław Konrad Abramek
207
(1,44%)
-
8
Katarzyna Pawka
354
(2,47%)
-
9
Sławomir Ćwikła
640
(4,47%)
-
5
Michał Zimowski
687
(4,79%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ZWYKŁEGO: ŁĄCZY NAS POWIAT KRAŚNICKI
-
1
Jarosław Tomasz Czerw
1 710
(11,93%)
-
3
Stanisław Golecki
56
(0,39%)
-
2
Karol Rychlewski
731
(5,10%)
-
6
Aneta Maria Andrzejewska
73
(0,51%)
-
7
Teresa Halina Żuraw
119
(0,83%)
-
4
Teresa Janina Myszak
119
(0,83%)
-
5
Krzysztof Margiel
105
(0,73%)
-
8
Małgorzata Polnicka
124
(0,87%)
-
9
Witold Marcin Pętlicki
124
(0,87%)
Okręg 2
Gminy: Annopol, Dzierzkowice, Gościeradów
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
6
Krzysztof Skórski
881
(10,10%)
-
1
Marek Kołtun
858
(9,83%)
-
2
Waldemar Roman Krakowiak
807
(9,25%)
-
3
Teresa Wojewoda
215
(2,46%)
-
5
Michał Kondracki
140
(1,60%)
-
4
Halina Marianna Kowal
219
(2,51%)
-
7
Joanna Jaśkiewicz
139
(1,59%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
5
Wiesław Józef Jedliński
649
(7,44%)
-
2
Jan Zygmunt Grzebuła
648
(7,43%)
-
4
Joanna Beata Koniarczyk
421
(4,82%)
-
1
Stefan Władysław Stachula
929
(10,65%)
-
3
Edyta Agnieszka Dudzińska
1 125
(12,89%)
-
6
Elżbieta Wiesława Duda
195
(2,23%)
-
7
Roman Wiśniewski
196
(2,25%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ZWYKŁEGO: ŁĄCZY NAS POWIAT KRAŚNICKI
-
1
Wiesław Stanisław Kołczewski
224
(2,57%)
-
2
Henryk Bogusław Śledzik
276
(3,16%)
-
6
Józef Dyguś
66
(0,76%)
-
3
Marzena Długosz
186
(2,13%)
-
5
Grażyna Ufniarz
229
(2,62%)
-
4
Łukasz Kowal
150
(1,72%)
-
7
Agnieszka Ewa Resztak
174
(1,99%)
Okręg 3
Gminy: Kraśnik, Szastarka, Trzydnik Duży
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Henryk Flis
1 646
(20,16%)
-
4
Bogdan Jan Zuń
965
(11,82%)
-
3
Krzysztof Kozłowski
835
(10,23%)
-
2
Teresa Jachura
603
(7,39%)
-
5
Iwona Łukasik - Wanatowicz
74
(0,91%)
-
6
Mariola Resztak
81
(0,99%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
6
Paweł Marek Kudrel
445
(5,45%)
-
3
Joanna Bigos
380
(4,65%)
-
4
Agnieszka Szewc
155
(1,90%)
-
2
Bożena Teresa Wilkołek
586
(7,18%)
-
1
Andrzej Maj
1 628
(19,94%)
-
5
Dariusz Sławomir Maciąg
303
(3,71%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ZWYKŁEGO: ŁĄCZY NAS POWIAT KRAŚNICKI
-
4
Piotr Władysław Żyła
82
(1,00%)
-
5
Kamil Tomasz Dąbrowski
33
(0,40%)
-
6
Beata Szaja
97
(1,19%)
-
1
Henryka Janina Chmiel
158
(1,94%)
-
3
Krzysztof Skrok
48
(0,59%)
-
2
Renata Katarzyna Danielewicz
46
(0,56%)
Okręg 4
Gminy: Urzędów, Wilkołaz, Zakrzówek
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Andrzej Jan Cieśla
1 452
(15,85%)
-
4
Renata Barbara Jamróz
195
(2,13%)
-
6
Małgorzata Kołodziej
233
(2,54%)
-
2
Eugeniusz Czesław Pelak
910
(9,93%)
-
3
Tadeusz Jan Dziurda
668
(7,29%)
-
5
Andrzej Marcin Rolla
1 045
(11,41%)
-
7
Kazimiera Antonina Pomorska
195
(2,13%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
5
Henryk Witold Dudziak
300
(3,27%)
-
1
Zbigniew Józef Gawdzik
861
(9,40%)
-
7
Małgorzata Słowik
329
(3,59%)
-
3
Halina Kawęcka - Rachoń
470
(5,13%)
-
2
Jan Kozioł
680
(7,42%)
-
4
Jan Woźniak
477
(5,21%)
-
6
Emilia Beata Nicał
221
(2,41%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ZWYKŁEGO: ŁĄCZY NAS POWIAT KRAŚNICKI
-
1
Piotr Tomasz Gnat
219
(2,39%)
-
4
Mariusz Kowalczyk
85
(0,93%)
-
5
Katarzyna Anna Chapska
46
(0,50%)
-
3
Piotr Leziak
228
(2,49%)
-
2
Małgorzata Agnieszka Jamróz
289
(3,15%)
-
7
Marta Agata Tracz
189
(2,06%)
-
6
Mariusz Cielica
70
(0,76%)