Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Wręczyca Wielka Sołectwo I ul.: Sienkiewicza, Prusa, Orzeszkowej, Konopnickiej, Śląska, Sportowa, Spokojna, Zielona, Ogrodowa, Polna, Krótka, Parkowa, Szkolna, Księżycowa, Słoneczna, Gwiezdna, Podgaj, Boczna, Zielony Zaułek, Kolorowa, Okrężna, Reymonta, Szymborskiej, Miłosza, Kwiatowa, Konwaliowa, Brzozowa, Tęczowa
Pokaż więcej
Dariusz Mariusz Kotkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI GMINY WRĘCZYCA WIELKA
164
(19,98%)
Ryszard Stefan Kozak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DOBRO WSPÓLNE
29
(3,53%)
Artur Józef Pieszak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW-WSPÓLNA GMINA WRĘCZYCA
174
(21,19%)
Anita Barbara Toborek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI GMINY WRĘCZYCA
454
(55,30%)
Okręg 2
Wręczyca Wielka Sołectwo II ul.: 3 Maja, Mickiewicza, Częstochowska, Kolejowa, Miodowa, Strażacka, Jabłoniowa, Wiśniowa, Gruszowa, ks. Józefa Odróbki, Brzoskwiniowa, Czereśniowa, Malinowa
Pokaż więcej
Wiesław Jaszczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UNIA SAMORZĄDOWA POWIATU KŁOBUCKIEGO
163
(27,26%)
Magdalena Anna Pietrulewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI GMINY WRĘCZYCA WIELKA
129
(21,57%)
Rafał Janusz Kwec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DOBRO WSPÓLNE
18
(3,01%)
Barbara Chudy
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW-WSPÓLNA GMINA WRĘCZYCA
72
(12,04%)
Robert Ireneusz Broś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI GMINY WRĘCZYCA
216
(36,12%)
Okręg 3
Wręczyca Mała
Pokaż więcej
Janusz Ogłaza
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UNIA SAMORZĄDOWA POWIATU KŁOBUCKIEGO
120
(50,63%)
Paweł Sztolcman
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI GMINY WRĘCZYCA WIELKA
28
(11,81%)
Paulina Sztolcman-Dederko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW-WSPÓLNA GMINA WRĘCZYCA
5
(2,11%)
Anna Bugaj
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI GMINY WRĘCZYCA
23
(9,70%)
Agata Mstowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
24
(10,13%)
Jadwiga Kasprzak
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
37
(15,61%)
Okręg 4
Grodzisko, Pierzchno
Pokaż więcej
Jakub Józef Winecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UNIA SAMORZĄDOWA POWIATU KŁOBUCKIEGO
203
(43,19%)
Bogumiła Michalina Głąb
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
167
(35,53%)
Marek Mądrzyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
100
(21,28%)
Okręg 5
Kalej ulice: Główna od nr 1 do nr 105, Azaliowa, Brzozowa, Cmentarna, Dworska, Grodziska, Liliowa, Narcyzowa, Sosnowa, Strażacka, Szkolna, Polna, Jasnogórska, Szlachecka
Pokaż więcej
Marek Waldemar Prubant
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UNIA SAMORZĄDOWA POWIATU KŁOBUCKIEGO
259
(66,41%)
Żaneta Beata Rykała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DOBRO WSPÓLNE
81
(20,77%)
Przemysław Krzysztof Brzęczek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW-WSPÓLNA GMINA WRĘCZYCA
50
(12,82%)
Okręg 6
Kalej ulice: Główna od nr 106 do nr 238, Boczna, Kopalniana, Kościelna, Kowalska, Krótka, Leśna, Ogrodowa, Spokojna, Torowa, Wręczycka
Pokaż więcej
Artur Brodziak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UNIA SAMORZĄDOWA POWIATU KŁOBUCKIEGO
115
(39,52%)
Marcin Rafał Walaszczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DOBRO WSPÓLNE
27
(9,28%)
Grzegorz Marcin Woźniak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI GMINY WRĘCZYCA
81
(27,84%)
Jerzy Guła
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
68
(23,37%)
Okręg 7
Nowa Szarlejka, Szarlejka, Wydra
Pokaż więcej
Ryszard Francik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UNIA SAMORZĄDOWA POWIATU KŁOBUCKIEGO
54
(12,00%)
Helena Franciszka Wcisło
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI GMINY WRĘCZYCA WIELKA
31
(6,89%)
Renata Monika Karwala
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DOBRO WSPÓLNE
7
(1,56%)
Krzysztof Jan Ocimek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW-WSPÓLNA GMINA WRĘCZYCA
153
(34,00%)
Kamil Jan Radomski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI GMINY WRĘCZYCA
152
(33,78%)
Marcin Adrian Tajchman
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
53
(11,78%)
Okręg 8
Długi Kąt, Borowe
Pokaż więcej
Włodzimierz Leszek Drążek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UNIA SAMORZĄDOWA POWIATU KŁOBUCKIEGO
113
(18,37%)
Agnieszka Anna Bogus
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI GMINY WRĘCZYCA WIELKA
114
(18,54%)
Katarzyna Michalina Kłonowska-Brzęczek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW-WSPÓLNA GMINA WRĘCZYCA
32
(5,20%)
Piotr Józef Wydmuch
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI GMINY WRĘCZYCA
356
(57,89%)
Okręg 9
Michał Mateusz Hendzlik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI GMINY WRĘCZYCA WIELKA
173
(53,23%)
Dorota Fiącek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
152
(46,77%)
Okręg 10
Bór Zapilski, Czarna Wieś
Pokaż więcej
Paweł Adam Kania
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UNIA SAMORZĄDOWA POWIATU KŁOBUCKIEGO
101
(23,99%)
Bożena Holik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI GMINY WRĘCZYCA WIELKA
54
(12,83%)
Barbara Irena Bogus
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DOBRO WSPÓLNE
112
(26,60%)
Henryk Mariusz Kurzacz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW-WSPÓLNA GMINA WRĘCZYCA
102
(24,23%)
Magdalena Barbara Bogacz
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
52
(12,35%)
Okręg 11
Jezioro, Węglowice, Puszczew
Pokaż więcej
Tomasz Jacek Osiński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UNIA SAMORZĄDOWA POWIATU KŁOBUCKIEGO
349
(54,11%)
Danuta Mieczysława Smusz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DOBRO WSPÓLNE
74
(11,47%)
Ewa Magdalena Witt
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW-WSPÓLNA GMINA WRĘCZYCA
57
(8,84%)
Paweł Piotr Kocik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
90
(13,95%)
Małgorzata Beata Cieśla
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
75
(11,63%)
Okręg 12
Brzezinki, Kuleje, Nowiny, Piła Druga
Pokaż więcej
Wiesław Grzegorz Żerdziński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UNIA SAMORZĄDOWA POWIATU KŁOBUCKIEGO
242
(43,76%)
Łukasz Bogus
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW-WSPÓLNA GMINA WRĘCZYCA
140
(25,32%)
Agnieszka Anna Pilarz-Chłąd
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI GMINY WRĘCZYCA
171
(30,92%)
Okręg 13
Golce, Klepaczka, Truskolasy Sołectwo I ul.: 1 Maja, Częstochowska, Długa, Jana Henryka Dąbrowskiego, Kopernika, Kamienna, Krótka, Szkolna, Nowa, Opolska, Rynek, Równoległa, Słoneczna, Sportowa, Spokojna
Pokaż więcej
Małgorzata Zatyka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UNIA SAMORZĄDOWA POWIATU KŁOBUCKIEGO
316
(47,16%)
Krystian Józef Makles
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINA DOBRO WSPÓLNE
180
(26,87%)
Krzysztof Jan Krawczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW-WSPÓLNA GMINA WRĘCZYCA
174
(25,97%)
Okręg 14
Piła Pierwsza, Truskolasy Sołectwo II ul.: Akacjowa, Bursztynowa, Cicha, Cmentarna, Dębieczna, Golce, Jaśminowa, Kłobucka, Leśna, Piaskowa, Słowackiego, Zamłynie
Pokaż więcej
Dorota Ewa Sas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UNIA SAMORZĄDOWA POWIATU KŁOBUCKIEGO
113
(19,76%)
Barbara Markowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW-WSPÓLNA GMINA WRĘCZYCA
132
(23,08%)
Urszula Anna Zomerfeld
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI GMINY WRĘCZYCA
177
(30,94%)
Jadwiga Kubat
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
150
(26,22%)
Okręg 15
Tomasz Marek Szymański
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW UNIA SAMORZĄDOWA POWIATU KŁOBUCKIEGO
14
(4,95%)
Agnieszka Monika Osadnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BLIŻEJ LUDZI GMINY WRĘCZYCA WIELKA
48
(16,96%)
Mariusz Łukasz Adamik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW-WSPÓLNA GMINA WRĘCZYCA
83
(29,33%)
Artur Roman Klorek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNI GMINY WRĘCZYCA
114
(40,28%)
Anna Magdalena Radka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
24
(8,48%)