Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
9
Jaromir Zbigniew Piskorski
16
(0,08%)
-
11
Dariusz Stanisław Żądło
100
(0,51%)
-
7
Teresa Bobowska
43
(0,22%)
-
2
Paulina Żądło
118
(0,60%)
-
6
Jadwiga Biela
28
(0,14%)
-
3
Tomasz Wałęga
34
(0,17%)
-
4
Irena Kownacka
23
(0,12%)
-
5
Sebastian Paweł Rutka
55
(0,28%)
-
1
Krzysztof Lalik
238
(1,22%)
-
8
Danuta Petrač
14
(0,07%)
-
10
Marian Jan Lenart
13
(0,07%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU
-
4
Jacek Andrzej Dąbrowski
119
(0,61%)
-
1
Kazimierz Panuś
603
(3,08%)
-
2
Adam Tomasz Styczeń
439
(2,24%)
-
3
Agnieszka Katarzyna Węgrzyn
344
(1,76%)
-
7
Małgorzata Barbara Gubała
177
(0,90%)
-
10
Wanda Ujwary-Zlezarczyk
146
(0,75%)
-
8
Zdzisław Profic
197
(1,01%)
-
9
Maria Władysława Hodurek
74
(0,38%)
-
6
Jerzy Grzegorz Grabowski
209
(1,07%)
-
11
Maciej Tadeusz Ostrowski
2 034
(10,40%)
-
5
Piotr Paweł Szewczyk
489
(2,50%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM ZIEMI MYŚLENICKIEJ
-
3
Irena Chlebda
423
(2,16%)
-
7
Piotr Wacław Gablankowski
180
(0,92%)
-
10
Piotr Mitana
156
(0,80%)
-
1
Józef Wojciech Tomal
1 388
(7,09%)
-
2
Rafał Marek Kudas
569
(2,91%)
-
4
Michał Józef Cichoń
528
(2,70%)
-
5
Lilianna Maria Mitana
313
(1,60%)
-
6
Dorota Wieczorek
156
(0,80%)
-
8
Krzysztof Łukasz Depta
126
(0,64%)
-
9
Agnieszka Barbara Motyka
430
(2,20%)
-
11
Piotr Ceranowicz
769
(3,93%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
7
Bożena Ewa Kobiałka
428
(2,19%)
-
8
Wiktor Stanisław Siłuszyk
445
(2,27%)
-
11
Magdalena Sabina Cichoń
467
(2,39%)
-
9
Maja Katarzyna Ingarden
139
(0,71%)
-
10
Jan Wojciech Bylica
830
(4,24%)
-
3
Stanisław Suder
1 261
(6,44%)
-
4
Monika Wiktoria Horecka
382
(1,95%)
-
5
Robert Mirosław Murzyn
732
(3,74%)
-
2
Robert Marek Pitala
1 081
(5,52%)
-
1
Władysław Michał Kurowski
1 857
(9,49%)
-
6
Michał Karol Funek
505
(2,58%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE ZIEMI MYŚLENICKIEJ
-
7
Stanisław Andrzej Hołuj
43
(0,22%)
-
11
Dariusz Bogdan Szymański
43
(0,22%)
-
3
Wiesław Halek
191
(0,98%)
-
2
Alicja Agata Hodurek
65
(0,33%)
-
1
Jarosław Kazimierz Pulchny
295
(1,51%)
-
8
Urszula Alicja Koźlak
31
(0,16%)
-
4
Wiesława Bogusława Drabikowska
25
(0,13%)
-
10
Bartłomiej Andrzej Giza
42
(0,21%)
-
5
Marcel Andrzej Wilkołek
89
(0,45%)
-
6
Katarzyna Żbikowska
25
(0,13%)
-
9
Gertruda Marianna Podmokły
40
(0,20%)
Okręg 2
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
2
Marek Andrzej Sikora
96
(1,54%)
-
3
Rafał Żądło
45
(0,72%)
-
1
Izabela Bławut
39
(0,63%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU
-
2
Zofia Brożyna
137
(2,20%)
-
3
Stanisław Bogdan Boczkaja
175
(2,81%)
-
4
Zofia Kurowska
118
(1,89%)
-
1
Andrzej Józef Pułka
1 297
(20,81%)
-
5
Szymon Paweł Duda
187
(3,00%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM ZIEMI MYŚLENICKIEJ
-
1
Zofia Józefa Góralik
621
(9,96%)
-
4
Mirosław Łukasz Dybeł
225
(3,61%)
-
5
Katarzyna Kalińska
141
(2,26%)
-
2
Krzysztof Trojan
1 223
(19,62%)
-
3
Adam Jan Golonka
155
(2,49%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Krystyna Światłoń
81
(1,30%)
-
1
Aleksandra Zofia Korpal
545
(8,74%)
-
3
Teresa Maria Chodnik-Bigaj
157
(2,52%)
-
2
Albert Andrzej Kaleta
331
(5,31%)
-
5
Jerzy Ludwik Kozek
234
(3,75%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE ZIEMI MYŚLENICKIEJ
-
2
Rafał Nowak
95
(1,52%)
-
1
Jolanta Maria Łaski
258
(4,14%)
-
3
Barbara Bernadetta Zborowska
26
(0,42%)
-
4
Elżbieta Klimas
21
(0,34%)
-
5
Zbigniew Józef Gędźba
27
(0,43%)
Okręg 3
Dobczyce, Siepraw
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Witold Władysław Ptak
213
(2,10%)
-
2
Joanna Anna Długopolska
72
(0,71%)
-
5
Weronika Anna Musielak
62
(0,61%)
-
3
Rafał Leśniak
93
(0,92%)
-
4
Urszula Sikora
65
(0,64%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU
-
2
Krystyna Małgorzata Sołtys
235
(2,31%)
-
1
Tadeusz Piotr Bochnia
868
(8,54%)
-
4
Iwona Teresa Urbaniak
396
(3,90%)
-
3
Krzysztof Stanisław Żuławiński
386
(3,80%)
-
6
Danuta Anna Hachlica
57
(0,56%)
-
5
Tomasz Piotr Krasek
492
(4,84%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM ZIEMI MYŚLENICKIEJ
-
1
Tadeusz Żaba
1 117
(10,99%)
-
2
Marek Florian Urbański
531
(5,23%)
-
4
Kazimierz Płatek
518
(5,10%)
-
5
Bożena Poznańska
686
(6,75%)
-
3
Agnieszka Maria Kominiak
387
(3,81%)
-
6
Grażyna Chlebda
110
(1,08%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
2
Jan Marek Lenczowski
922
(9,07%)
-
4
Janusz Marcin Jagła
359
(3,53%)
-
1
Roman Stanisław Knapik
1 462
(14,39%)
-
3
Kazimiera Gorączko
248
(2,44%)
-
6
Monika Joanna Gubała
327
(3,22%)
-
5
Weronika Anna Balińska
236
(2,32%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE ZIEMI MYŚLENICKIEJ
-
3
Przemysław Stanisław Baran
40
(0,39%)
-
2
Ewa Maria Hyla
36
(0,35%)
-
1
Beata Sabina Dudek
169
(1,66%)
-
4
Agnieszka Maria Jasek
0
(0%)
-
5
Michał Daniel Ślusarczyk
75
(0,74%)
Okręg 4
Pcim, Tokarnia
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Wiesław Sylwester Dobek
79
(0,94%)
-
3
Małgorzata Joanna Mierzwa
26
(0,31%)
-
2
Mariusz Marek Kluska
157
(1,87%)
-
4
Halina Leśniak
48
(0,57%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU
-
1
Bolesław Pajka
813
(9,71%)
-
5
Aneta Małgorzata Hodana
146
(1,74%)
-
6
Kamil Bargiel
67
(0,80%)
-
2
Andrzej Słonina
441
(5,26%)
-
3
Maria Mirek
123
(1,47%)
-
4
Dorota Zofia Zduń
188
(2,24%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM ZIEMI MYŚLENICKIEJ
-
4
Edward Hobot
363
(4,33%)
-
5
Franciszek Józef Romaniak
87
(1,04%)
-
6
Janina Wróbel
348
(4,15%)
-
1
Edward Zadora
817
(9,75%)
-
2
Genowefa Ostafin
448
(5,35%)
-
3
Teresa Hans
373
(4,45%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Marian Mrozicki
929
(11,09%)
-
1
Piotr Stanisław Dziadkowiec
1 062
(12,68%)
-
4
Marian Zając
338
(4,03%)
-
2
Elżbieta Aniela Kudłacz
914
(10,91%)
-
5
Lucyna Ulman
197
(2,35%)
-
6
Rozalia Ciesielczyk
413
(4,93%)
Okręg 5
Lubień, Raciechowice, Wiśniowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
1
Paweł Stanisław Murzyn
255
(2,54%)
-
2
Aneta Sabina Burtan
30
(0,30%)
-
6
Bernadetta Weronika Twardosz
36
(0,36%)
-
3
Artur Percik
28
(0,28%)
-
4
Karolina Gabriela Kwarciak
29
(0,29%)
-
5
Katarzyna Maria Dudzik
33
(0,33%)
-
7
Mariusz Długopolski
93
(0,93%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU
-
6
Małgorzata Katarzyna Macioł
92
(0,92%)
-
5
Bernadetta Katarzyna Dziadkowiec
78
(0,78%)
-
2
Marek Jan Pajka
134
(1,33%)
-
4
Marian Jan Batko
252
(2,51%)
-
1
Ryszard Józef Leśniak
666
(6,63%)
-
3
Józef Dudzik
279
(2,78%)
-
7
Jolanta Elżbieta Mistarz
229
(2,28%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW FORUM ZIEMI MYŚLENICKIEJ
-
1
Jacek Andrzej Pasiowiec
823
(8,20%)
-
4
Zbigniew Biedrończyk
119
(1,19%)
-
3
Małgorzata Woźniczka
513
(5,11%)
-
2
Elżbieta Urszula Stalmach
269
(2,68%)
-
5
Witold Paweł Maj
325
(3,24%)
-
6
Adam Mariusz Łysek
125
(1,24%)
-
7
Bogusława Maria Gacek
386
(3,84%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Bolesław Surówka
354
(3,53%)
-
1
Jolanta Maria Majka
1 106
(11,01%)
-
2
Anna Emilia Rapacz
1 355
(13,49%)
-
5
Piotr Gruszkowski
709
(7,06%)
-
3
Dorota Rokosz
731
(7,28%)
-
7
Krzysztof Stanisław Dybeł
858
(8,54%)
-
6
Marek Stanisław Włosiński
134
(1,33%)