Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Miasto Chęciny – ulice: Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego, Aleja Partyzantów, Cmentarna, Długa, Floriańska, Fodygi, Franciszkańska, Gen. St. Skalskiego, Jędrzejowska, Krzywa, Mała, Małogoska, O. Czesława Domańskiego, Ogrodowa, Plac 2 Czerwca, Plac Żeromskiego, Powstania Styczniowego, Przedborska, Spacerowa, Spokojna, Staszica, Strażacka, Władysława Łokietka, Zatropie
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA JAWORSKIEGO
-
16
Małgorzata Stanisława Pniewska
240
(37,97%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Liliana Teresa Porzucek
97
(15,35%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Dorota Mistachowicz
54
(8,54%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA WOJTYŚ „DLA MIESZKAŃCÓW”
-
17
Michał Marek Kleszowski
66
(10,44%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA PIERZAKA
-
15
Karol Michał Piotrowski
175
(27,69%)
Okręg 2
Miasto Chęciny – ulice: Armii Krajowej, Białego Zagłębia, Kazimierza Wielkiego, Kielecka, Michała Wołodyjowskiego, Osiedle Północ, , Radkowska, Stanisława Branickiego, Szkolna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA JAWORSKIEGO
-
16
Tomasz Marian Szczepanik
216
(41,14%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Ewa Grażyna Jakóbczyk
83
(15,81%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Michał Paweł Hajduk
46
(8,76%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA WOJTYŚ „DLA MIESZKAŃCÓW”
-
17
Bożena Stanisława Barwinek
78
(14,86%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA PIERZAKA
-
15
Anna Magdalena Sinkiewicz
102
(19,43%)
Okręg 3
Miasto Chęciny: Osiedle Sosnówka
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA JAWORSKIEGO
-
16
Zdzisław Treliński
181
(49,32%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Bogdan Aftanas
74
(20,16%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA PORZUCKA
-
18
Grzegorz Porzucek
112
(30,52%)
Okręg 4
Miasto Chęciny – ulice: 11 Listopada, Adama Mickiewicza, Aleja Jana Pawła II, Bolesława Chrobrego, Czerwona Góra, Dobrzączka, Fryderyka Chopina, Henryka Sienkiewicza, Jana Długosza, Jana Henryka Dąbrowskiego, Jana III Sobieskiego, Juliusza Słowackiego, Kasztelańska, Konstytucji 3 Maja, Królowej Bony, Królowej Jadwigi, Mikołaja Reja, Panek, Piotra Wysockiego, Rycerska, Sitkówka, Stefana Batorego, Stefana Czarneckiego, Tadeusza Kościuszki, Władysława Jagiełły, Zamkowa, Zelejowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA JAWORSKIEGO
-
16
Zofia Urszula Stokowiec
228
(38,64%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Mirosław Paweł Słowiński
179
(30,34%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Marek Stanisław Dewerenda
77
(13,05%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA PIERZAKA
-
15
Edyta Izabela Bobryk
106
(17,97%)
Okręg 5
Sołectwa: Korzecko, Mosty
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA JAWORSKIEGO
-
16
Michał Kwiatkowski
119
(31,65%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Monika Iwona Sosnowska
72
(19,15%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA WOJTYŚ „DLA MIESZKAŃCÓW”
-
17
Olga Anna Osemlak-Szymańska
12
(3,19%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM
-
5
Małgorzata Ewa Habik
173
(46,01%)
Okręg 6
Sołectwo Bolmin (Bolmin, Jedlnica, Milechowy, Wymysłów)
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA JAWORSKIEGO
-
16
Jarosław Idziak
221
(46,43%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA WOJTYŚ „DLA MIESZKAŃCÓW”
-
17
Elżbieta Magdalena Łebek
85
(17,86%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA PIERZAKA
-
15
Magdalena Iwona Nadgowska-Makarewicz
170
(35,71%)
Okręg 7
Sołectwa: Miedzianka, Podpolichno (Charężów, Podpolichno, Zacisze)
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA JAWORSKIEGO
-
16
Rafał Waldemar Gajos
56
(22,31%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Aleksander Grzegorz Chrabąszcz
47
(18,73%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA PIERZAKA
-
15
Dariusz Stanisław Dudek
148
(58,96%)
Okręg 8
Sołectwa: Gościniec, Polichno, Skiby
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Janusz Błaszczyk
124
(19,25%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Danuta Mochocka
134
(20,81%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA WOJTYŚ „DLA MIESZKAŃCÓW”
-
17
Piotr Andrzej Kowalski
39
(6,06%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA PIERZAKA
-
15
Krzysztof Zaleśny
132
(20,50%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA LASA
-
20
Tomasz Lasa
215
(33,39%)
Okręg 9
Sołectwo Radkowice
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA JAWORSKIEGO
-
16
Kamil Adam Prędota
194
(62,18%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Sylwia Wioletta Kurtek
55
(17,63%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Agata Pobocha
63
(20,19%)
Okręg 10
Sołectwa: Lipowica, Przymiarki, Starochęciny (Podzamcze, Wrzosy)
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA JAWORSKIEGO
-
16
Marian Woś
201
(32,32%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Józef Czarnota
66
(10,61%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Joanna Maciejewska
146
(23,47%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA WOJTYŚ „DLA MIESZKAŃCÓW”
-
17
Michał Jan Szczęsny
46
(7,40%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA WSPÓLNA SPRAWA - W. TABLICA
-
19
Wiesława Małgorzata Tablica
163
(26,21%)
Okręg 11
Sołectwo Tokarnia
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA JAWORSKIEGO
-
16
Edyta Jarząbek
244
(39,42%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Michał Wcisło
179
(28,92%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Magdalena Karolina Zapała
196
(31,66%)
Okręg 12
Sołectwo Wolica – ulice: 26 Maja, Armii Krajowej, Chęcińska, Cicha, Górna, Kolejowa, Krótka, Laskowa, Leśna, Mała, Młoda, Ostrowska, Przemysłowa, Rybacka, Senatorska, Siedlecka, Słoneczna, Spacerowa, Spokojna, Szkolna, Średnia, Świerkowa, Wapiennikowa, Wrzosowa, Zagórska, Źródłowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA JAWORSKIEGO
-
16
Cezary Leszek Mielczarz
172
(33,99%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Jolanta Sobota
73
(14,43%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA WOJTYŚ „DLA MIESZKAŃCÓW”
-
17
Krzysztof Jerzy Łebek
124
(24,51%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA PIERZAKA
-
15
Eliza Stanisława Chodur
137
(27,08%)
Okręg 13
Sołectwo Siedlce
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA JAWORSKIEGO
-
16
Małgorzata Karkocha
172
(53,09%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Mirosław Gocał
78
(24,07%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA PIERZAKA
-
15
Jacek Robert Suder
74
(22,84%)
Okręg 14
Sołectwa: Ostrów, Wojkowiec (Lelusin)
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA JAWORSKIEGO
-
16
Kazimierz Adam Łebek
144
(48,16%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Barbara Żądecka
32
(10,70%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA WOJTYŚ „DLA MIESZKAŃCÓW”
-
17
Beata Maria Barwinek
78
(26,09%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA PIERZAKA
-
15
Michał Łukasz Zawierucha
45
(15,05%)
Okręg 15
Sołectwo Łukowa
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA JAWORSKIEGO
-
16
Waldemar Władysław Jach
146
(39,35%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
10
Paweł Piotr Korban
47
(12,67%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Bożena Anna Majchrzyk
36
(9,70%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TOMASZA WOJTYŚ „DLA MIESZKAŃCÓW”
-
17
Marcin Waligóra
35
(9,43%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA PIERZAKA
-
15
Andrzej Bogusław Seweryn
107
(28,84%)