Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Będzino, Mielno
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Elżbieta Góral
659
(11,81%)
-
5
Mirosław Gostomczyk
302
(5,41%)
-
4
Lila Elżbieta Hanasz
195
(3,49%)
-
6
Tomasz Tadeusz Kelm
243
(4,35%)
-
3
Bartłomiej Wilk
971
(17,40%)
-
2
Aldona Barbara Prusinowska
470
(8,42%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
4
Janusz Wiśniewski
102
(1,83%)
-
1
Marek Paweł Gil
472
(8,46%)
-
2
Joanna Kasprzyk
322
(5,77%)
-
3
Urszula Kober
78
(1,40%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Maria Wybraniec
90
(1,61%)
-
4
Lilianna Teresa Urban
45
(0,81%)
-
1
Halina Zofia Sztreja
558
(10,00%)
-
5
Michał Przekurat
27
(0,48%)
-
6
Zenon Jan Okupski
118
(2,11%)
-
2
Michał Paweł Szcześniak
209
(3,74%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
4
Mariusz Rafał Pakulski
44
(0,79%)
-
1
Rafał Piotr Szymczak
123
(2,20%)
-
3
Agnieszka Kwiatkowska
151
(2,71%)
-
2
Natalia Milena Kos
31
(0,56%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "POLSKA SAMORZĄDOWA"
-
1
Józef Kokłowski
200
(3,58%)
-
2
Katarzyna Oryszewska
85
(1,52%)
-
3
Marek Cezary Piątkowski
38
(0,68%)
-
4
Irena Celina Jaworska
48
(0,86%)
Okręg 2
Biesiekierz, Świeszyno, Manowo
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
1
Marian Stanisław Hermanowicz
720
(8,29%)
-
2
Iwona Maria Moszyńska
382
(4,40%)
-
5
Józef Piotr Oleszko
327
(3,77%)
-
3
Bożena Lidia Konczak
139
(1,60%)
-
4
Agnieszka Iwona Ławrynowicz
520
(5,99%)
-
7
Jan Rodak
279
(3,21%)
-
6
Marek Brzostko
443
(5,10%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Henryk Kuriata
1 282
(14,77%)
-
2
Natalia Sława Wegner
230
(2,65%)
-
4
Maciej Chudzik
196
(2,26%)
-
5
Grażyna Wiśniewska
214
(2,46%)
-
3
Andrzej Zdzisław Drąg
198
(2,28%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Jacek Rafał Muryn
539
(6,21%)
-
2
Michał Wróbel
235
(2,71%)
-
3
Maria Tchoryk
226
(2,60%)
-
5
Andrzej Podgórski
100
(1,15%)
-
4
Łukasz Czesław Wójcik
153
(1,76%)
-
6
Kamila Marsicka
96
(1,11%)
-
7
Małgorzata Agnieszka Kulik
196
(2,26%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
5
Anna Małgorzata Maszkiewicz
64
(0,74%)
-
2
Marek Zbigniew Matusik
145
(1,67%)
-
3
Monika Beata Sobczyk
132
(1,52%)
-
4
Michał Kaczmarek
70
(0,81%)
-
1
Przemysław Jurewicz
273
(3,14%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "POLSKA SAMORZĄDOWA"
-
4
Zofia Jolanta Kozłowska
249
(2,87%)
-
2
Artur Tomasz Tygielski
74
(0,85%)
-
1
Irena Teresa Oleksy
607
(6,99%)
-
3
Bogusław Daniel Czesnowski
197
(2,27%)
-
6
Witold Kaczmarczyk
243
(2,80%)
-
5
Halina Zofia Chęcińska
153
(1,76%)
Okręg 3
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
5
Grzegorz Konstanty Pecolt
101
(2,73%)
-
3
Hanna Maria Obławska
111
(3,00%)
-
1
Kamil Sebastian Jesionowski
1 072
(29,00%)
-
2
Jan Henryk Mokrzycki
243
(6,57%)
-
4
Anna Nowacka
79
(2,14%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
2
Arkadiusz Tomasz Kowalczyk
29
(0,78%)
-
3
Joanna Połchowska
23
(0,62%)
-
1
Leszek Karbowski
224
(6,06%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Michał Andrzejak
285
(7,71%)
-
5
Grzegorz Kazimierz Lewicki
121
(3,27%)
-
3
Dariusz Adam Malazdra
95
(2,57%)
-
2
Bożena Możejko
229
(6,20%)
-
4
Mirosława Jękot
58
(1,57%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "POLSKA SAMORZĄDOWA"
-
3
Ewa Kinga Borowa
70
(1,89%)
-
5
Emilia Elżbieta Walter
52
(1,41%)
-
1
Krzysztof Orlikowski
425
(11,50%)
-
4
Andrzej Kaczanowicz
418
(11,31%)
-
2
Patryk Wacław Dzienisiewicz
61
(1,65%)
Okręg 4
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Renata Bogumiła Majchrzak
48
(1,48%)
-
5
Marcin Tadeusz Wołk
242
(7,45%)
-
2
Beata Lucyna Kowalewska
171
(5,27%)
-
1
Zenon Dropko
469
(14,44%)
-
4
Tomasz Piotr Bielaszewski
92
(2,83%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Patrycjusz Dawid Wrona
113
(3,48%)
-
2
Wiesław Mundziel
30
(0,92%)
-
4
Justyna Plichta-Jendzio
9
(0,28%)
-
3
Agata Aleksandra Kuczyńska
32
(0,99%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
5
Joanna Helena Dunajewska
24
(0,74%)
-
4
Jan Wrzesień
17
(0,52%)
-
2
Tadeusz Leszek Buczkowski
222
(6,84%)
-
1
Jacek Todys
293
(9,02%)
-
3
Agnieszka Liza Ciesiecka
121
(3,73%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "POLSKA SAMORZĄDOWA"
-
2
Aleksander Roman Andrzejewski
72
(2,22%)
-
1
Dariusz Mirosław Kalinowski
989
(30,46%)
-
4
Grażyna Teresa Peplińska
63
(1,94%)
-
3
Aleksandra Nowak
105
(3,23%)
-
5
Wiesław Andrzej Lebioda
135
(4,16%)
Okręg 5
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
4
Izabela Czarnecka
158
(3,09%)
-
3
Kazimierz Roman Kuligowski
331
(6,47%)
-
2
Paulina Elżbieta Matejek
70
(1,37%)
-
1
Zbigniew Tomasz Grabarek
473
(9,24%)
-
5
Maria Magdalena Kowalewska-Rojek
40
(0,78%)
-
6
Tomasz Marcin Tesmer
801
(15,65%)
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA
-
1
Renata Grosiak
592
(11,57%)
-
2
Tatiana Jankowiak
142
(2,78%)
-
3
Tobiasz Rafał Kliewer
132
(2,58%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
1
Ryszard Jan Sobczyński
522
(10,20%)
-
2
Natalia Daria Gałęza-Karska
135
(2,64%)
-
3
Anna Krystyna Motyl
111
(2,17%)
-
4
Katarzyna Ośmiałowska
30
(0,59%)
-
5
Piotr Jerzy Górczyński
26
(0,51%)
-
6
Dawid Artur Tokarczyk
203
(3,97%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15
-
4
Mateusz Kaczmarek
34
(0,66%)
-
1
Piotr Marian Kłobuch
210
(4,10%)
-
2
Jolanta Bokiej
81
(1,58%)
-
3
Małgorzata Zofia Gryciuk
32
(0,63%)
KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE "POLSKA SAMORZĄDOWA"
-
5
Wiesław Osmólski
84
(1,64%)
-
1
Joanna Marzena Czerwińska
299
(5,84%)
-
4
Magdalena Karolina Frankiewicz
18
(0,35%)
-
2
Karol Józef Banaśkiewicz
272
(5,32%)
-
3
Iwona Monika Kowalewska
84
(1,64%)
-
6
Marian Antoni Gawienowski
237
(4,63%)